Mini Tank: Fire

Mini Tank: Fire

  • Oy ver
  • 240 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiWanda Cinemas
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve Üzeri

Mini tank fire savaşı ile dünya çapında yarışlara katılın! 3 dakikalık atışlarla savaşın tadını çıkarın. Üstelik 5V5 savaş modu ile oynaması oldukça kolay. Doğru zamanı bekleyin ve topu ateşleyin!

Mini Tank: Fire ile savaş başlasın!

Savaşmak için birbirinden farklı ve sevimli tanklar arasından seçim yapabilirsiniz. Taktiklerinizi geliştirin ve doğru zamanı bekleyin. Artık Mini Tank: Fire ile topu ateşleyebilir savaşa başlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla oynayın ve onlara güçlerinizi gösterin!

Çok oyunculu bu muhteşem oyunu arkadaşlarınız ile birlikte çevrimiçi oynamanın tadını çıkarın. Arkadaşlarınıza ve tüm rakiplerinize sahip olduklarınızı göstererek onlara meydan okuyabilirsiniz. Mini Tank: Fire ile dünyanın her yerinden oyuncuyla bu heyecanı paylaşacak, güçlü rakiplerle heyecanınızı arttıracaksınız.

Mini Tank: Fire ile 3 dakikalık savaşlara katılın!

Dünyanın her yerinden katılan oyunculara ve oyuncu arkadaşlarınıza meydan okuyun! Ama çok dikkatli olun! Rakibiniz sandığınızdan çok daha güçlü olabilir!

Dört Rolden Birini Seçin!

Saldırgan mı? Korucu mu? Şifacı mı? Yoksa Destek rolleri mi? Tarzınızı belirleyin! Mini Tank: Fire oyununda seçebileceğiniz düzinelerce tank sizleri bekliyor. Seçimini yap ve oyundaki iddianı göster. Tankları istediğiniz özel kaplamalarla donatın ve özel efektlerle süsleyin.

Mini Tank: Fire ile Şampiyonluğu hedefleyin? Ödülleri kazanmak için elemelere katılın! Heyecanlı ve muhteşem bir yeni bir sezon başlıyor, rakiplerinize meydan okuyun ve basamakları tırmanın, şampiyon olacak mısınız?