Mobizen

Mobizen

  • Oy ver
  • 1610 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiMobizen
  • İşletim Sistemi 4.4 ve sonrası

Mobizen, Android işletim sistemine sahip cep telefonunuzun görüntüsünü bilgisayar ve TV benzeri ekranlara yansıtmanıza, bu cihazlar üzerinden bildirimlerinizi alıp Android cihazınızı kontrol etmenize yardımcı olan gelişmiş bir yazılımdır.

Mobizen’i birçok kullanıcı bilgisayarından Android cihazını kontrol etmek, ekran görüntüsü almak ve video kaydı gerçekleştirmek gibi farklı amaçlar için kullanılıyor. Oldukça basit bir kuruluma sahip olan Mobizen’i diğer uygulamalarla uzaktan yakından karşılaştırmamak gerekiyor. Nitekim Mobizen’i kullanmak için Android cihazınızın root yetkisine sahip olmasına gerek kalmıyor.

Yani, eğer Android rotsuz video kaydetme özelliğini arayıp arayıp bulamıyorsanız Mobizen bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Mobizen ile cihazınızı eşleştirmek için kullanabileceğiniz USB ile bağlantı dışında birden fazla yol bulunuyor. Wi-Fi veya 3G ile bağlantı kurabileceğiniz gibi LTE bağlantısı yardımıyla da Mobizeni kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Mobizen’in yalnızca tek işlevi Android cihazınızın görüntüsünü büyük bir ekrana veya bilgisayara aktarmak değildir. Yazılım tam aksine size sadece ekranı değil, tüm cihazınızı aktarma ve kontrol etme şansı sunmaktadır. Örneğin Mobizen ile bağladığınız cihazınızı bilgisayarınızdan kontrol ederken kendi bilgisayar klavyenizi kullanabilirsiniz.

Mobizen sayesinde artık bilgisayarınız ve mobil cihazlarınız arasındaki transfer sıkıntısına da son verebilirsiniz. Büyük ekranda görmek istediğiniz görsel dosyalarınızı Mobizen yardımıyla cihazınız üzerinden anında açabilir müzik ve filmlerinizi aktarmaya gerek kalmadan izleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler