Mod Grandma Escape

Mod Grandma Escape

  • 5/5 (1 oy)
  • 24 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiSmartlox Games
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve sonrası

Büyükanne Evi Kaçış Oyunu Nasıl Kurulur?

Büyükannenin evi eski bir evdir. Öyleyse sorabiliriz; Grandma House Obby Escape modunu nasıl kurabilirim? Pekala, iki seçeneğin var. Biri, Grandma House Escape’in uzman ekibiyle veya web sitesi geliştiricileriyle iletişim kurmaktır.

Geliştiriciler kesinlikle size çözümler konusunda yardımcı olacaktır. Ancak videoları web sitelerinde gösterilmeleri için sunmamaları üzücü. Onlarla telefon veya posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan çok mutlu olacaklar. Ayrıca, size yardımcı olabilecek, evin dışından uzmanların iletişim bilgilerine de sahipler.

Ancak, bunu yapmak için çok çekiniyorsanız, endişelenmeyin. Çevrimiçi topluluk forumlarından da yardım isteyebilirsiniz. Orada birçok yararlı öneri bulacaksınız. Bunu okuduğunuz gerçeği, evinizi günlük hayatınızdan bir kaçış yapmak konusunda oldukça ciddi olduğunuz anlamına gelir.

Bu çok kolaydır. Şu basit talimatları uygulamanız yeterlidir:

Grandma House Obby Escape Mod Nasıl Kurulur Web sitesindeki talimatları takip etmek kadar kolaydır! Bununla birlikte, özel yapılmış bir kaçışa sahip olmak için, Grandma House Escape mağazasından mobilya satın almanız gerekir. O zaman mobilya çekmecesini açmanız ve duvardaki panelleri çıkarmanız yeterlidir. Orada üzerinde iki cırt cırt bulunan mavi bir kumaş parçası göreceksiniz, bunu duvarınıza yapıştırın ve bitirdiniz!

Daha da önemlisi, hayal gücünüzle eğlenmenizdir. Gurur duyacağınız harika bir şey yaratın ve ziyaretçilerinize gösterin. Büyükanne o kadar etkilenecek ki, mobilyaların sende kalmasını sağlayacak! Bu odayı bitirdikten sonra mutfak, yatak odası ve banyo gibi sonraki odalardan başlayabilirsiniz.

Grandma House Obby Escape Nasıl Kurulur Gördüğünüz gibi aslında oldukça basit. Ancak, projenize başlamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken şeyler var. Birincisi ve en önemlisi güvenliktir. Evde yaşayan küçük çocuklar varsa, onların güvende olduğundan emin olmalısınız. Çocuklar kaçış odasında oynuyorlarsa ve üst katlardan düşerlerse kolayca kapana kısılabilirler.

Ayrıca kaçış odasının tasarımını ve tarzını da göz önünde bulundurmalısınız. İçeri girip tüm çekmecelerin çıkarılmış olduğunu veya kanepenin paramparça olduğunu görmek istemezsiniz. Tüm fermuarları ve mandalları kontrol edin. Görünür çivi veya vida olmadığından emin olun ve yayları da kontrol edin. Tüm bu eşyalar Grandma House Escape mağazasından satın alınabilir.

En önemli şey eğlenmektir. Odanızdan zamanında kaçmayı başaramasanız da önemli değil, en azından büyükannenize bakacak güzel bir şey bulmuşsunuzdur. Şimdi ne bekliyorsunuz?

Benzer İçerikler