Nox Player

Nox Player

  • 4/5 (1 oy)
  • 748 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiBignox
  • İşletim Sistemi Windows Tümü

En sevdiğiniz Android oyunlarını daha büyük bir ekranda oynamak istediniz mi?

Bugün, geniş kapsamlı kullanışlı özellikler ve temiz bir arayüz içeren, bir Android emülatörü (simülatörü) olan Nox Player hakkında konuşacağız. Nox Player, birçok özelleştirme seçeneği ve özelliği sunan harika bir Android emülatörüdür. Ve diğer emülatörlerin aksine, tamamen ücretsizdir, reklamlar veya premium abonelik tekliflerinin yer almadığı bir uygulamadır.

Nox, Android 4.4.2 KitKat çekirdeğinde çalışır ve keşfedilmesi çok kolay olan kullanıcı dostu bir arayüz içerir. Nox, ayarlarınızı istediğiniz şekilde özelleştirebilmenizi sağlar, böylece tamamen tam ekran veya 720p veya fullHD çözünürlük seçebilirsiniz. Direct X ve Open GL gibi grafik özelliklerini ve CPU hızı ve RAM kullanımı gibi performans ayarlarını da değiştirebilirsiniz.

Diğer özelleştirmeler arasında, kullanıcıların sanal ekranda farenizle yalnızca “dokunmak” yerine tuşları değiştirmelerine izin verilebilir.

Nox ayrıca önceden etkinleştirilmiş Root erişimi de sunar. Tek yapmanız gereken Sistem Ayarları’ndan Kök’ü etkinleştirmektir. Bu, SuperSU’nun otomatik olarak yüklenmesini sağlar ve ardından yüklü uygulamalarınıza kök erişimi vermeye başlayabilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca APK dosyalarını sürükleyip bırakarak uygulamaları kolayca yükleyebilir.

Son olarak, Nox kullanıyorsanız, sağ tarafta bulunan ek özellik şeridine göz atmayı unutmayın. Ekran görüntüsünü kolayca alabilir, sanal makinenizin konumunu ayarlayabilir veya oradan Makro / Video kaydediciyi kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler