PC İçin En İyi 3 Android Emülator Programları

Günümüz de Android kullanımının artmasıyla beraber PC için en iyi android Emülator programı da sunmuş oldukları özellikler ve görüşleriyle birlikte popülerliğini arttırarak gündemimizde ki yerlerini almaya başlamış bulunmaktadırlar. Bu uygulamalar büyük ekranda oyun oynamayı seven kişiler ve uygulamaya test eden kişiler gibi birçok kişi için önem kazanan konuları arasında yer almaktadır.

Android Emülator programları sayesinde artık telefonlar ile değil Windows ya da Mac OS işletim sistemi üzerinde çalışan bilgisayarlarınızla oynama keyfini yaşayabileceksiniz. Böylelikle bu programlar sayesinde istediğiniz uygulamayı test edebilir ve sevdiğiniz oyunları çok rahat bir şekilde bilgisayar ile oynama fırsatını elde edebilirsiniz.

Özellikle son zamanlarda Windows bilgisayar kullanıcıları Android işletim sistemi deneyimlerini bu emülator programları sayesinde yapmış bulunmaktadırlar. Böylelikle günümüzde telefonda popülerliğini arttıran oyunları artık bir Mouse ve klavye ile oynamanın keyfini çıkarmaktadırlar. Şimdi sizlere PC için en iyi 3 android emülator programı hakkında bilgi vererek sizleri bilgilendirmek isteriz. Android Emülator programı arayan kişilerin muhakkak denemesi gereken programları şunlardır;


BlueStacks

Günümüzde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve kullanılan Android emülator programları arasında BlueStacks programı yer almaktadır. Özellikle oyun oynamayı tercih eden kişilerin vazgeçilmezleri arasında yerini alarak popülerliğini arttırmış bulunmaktadır. Üstelik sevdiğiniz Android oyunlarını kolay bir şekilde oynayabilir ve kurulumunu çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Aynı zamanda BlueStacks programı üzerine optimize edilen uygulamaları da kendi mağazası üzerinden indirme fırsatını bulabilirsiniz.

2020 yılının PC için en iyi 3 android emülator programı olarak ilk sırada yer alan BlueStacks programı birçok kişi tarafından tercih edilerek kullanılan program olarak bilinmektedir. Ancak BlueStacks emülator programının dezavantajı olarak karşımıza her ne kadar klavye eşlemesini desteklemiş olsa dahi hareket kısa yolları konusunda iyi sonuç vermemesiyle dikkat çekmektedir. Aynı zamanda verimlilik uygulamalarında genellikle kasma gibi durumlar ile karşı karşıya kalmaktadır.

 • BlueStacks Android emilatörü sponsorlu reklamları içermesinden dolayı Windows için en iyi android emülator programları arasında yerini alarak popülerliğini arttırmaktadır.
 • Kurulumu kolay olmasının yanı sıra teknik bilgi gerektirmeden kolay bir şekilde kurulumunu sağlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda birden fazla hesap desteğini sağlamaktadır.
 • Android sürümünün en sonuncusu olarak ön plana çıkmaktadır.

BlueStacks

Android oyun ve uygulamaları PC’de açarak oynamak için yapmanız gereken tek şey BlueStacks isimli ücretsiz programı bilgisayarınıza indirip kurmak. Sürekli oynadığınız oyunları...


Nox Player

Android telefon oyunlarını en iyi şekilde oynayabileceğiniz emülator programları arasında Nox Player yer almaktadır. Aynı zamanda Android uygulamaları için mükemmel bir program olmasının yanı sıra keyifli bir şekilde oynayabileceğiniz PUBG ya da Justice League gibi pek çok büyük oyunları da kolay bir şekilde oynama fırsatını sizlere sunmaktadır. Nox Player Emülator programı sponsorlu reklamlara yer vermemesiyle beraber tamamen ücretsiz olması yönünden kullanıcıların dikkatini çeken olağanüstü bir programdır. 2020 yılının PC için en iyi 3 Android emülator programı arasına girerek birçok kişinin dikkatini çekerek ön plana çıkmaktadır.

Nox Player programı klavye, Mouse ve Gamepad tuşlarının eşlemesini sağlamasıyla olağanüstü bir program haline gelmiştir. Böylelikle sağa ya da sola kaydırmak amacıyla eşleşme kısayolları gibi hareketler için klavye tuşlarını kullanma olanağını sizlere sunmaktadır. Böylelikle en iyi oyun sonuçlarını elde etmek amacıyla CPU ve RAM kullanımlarınızı Ayarlar sekmesinden ayarlama fırsatını bulabilirsiniz.

Odak noktalarınız arasında Android’i rootlamak bulunuyor ise, bu program sayesinde çok kısa bir süre içerisinde çalıştırmayı başarabilirsiniz. Ancak nox Player programını çok fazla yük binmesinden dolayı diğer uygulamaları kullanamama riskiniz bulunmaktadır.

 • Bir cihaz üzerinden birden fazla pencere açma fırsatını bulabilirsiniz.
 • Androdi kolay bir şekilde rootlayabilirsiniz.
 • Denetlemek isteyenler için kısayollar ile eşleme yapma fırsatı sunmaktadır.

Nox Player

En sevdiğiniz Android oyunlarını daha büyük bir ekranda oynamak istediniz mi? Bugün, geniş kapsamlı kullanışlı özellikler ve temiz bir arayüz içeren, bir...


Ko Player

2020 yılının PC için en iyi 3 android emülator programı arasında yerini alarak ön plana çıkan programlar arasında Ko Player bulunmaktadır. Diğer programlar gibi bir yazılım sayesinde gecikmesin oyun deneyimini siz kullanıcılarına sunmak hedefleri arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz olmasıyla birlikte birçok kullanıcının dikkatini çekerek tercihler arasında bulunmaktadır. Sponsor reklamlarını ise çok az sayıda görebilirsiniz.

Ko Player kullanıcıları bu programı kolay bir şekilde bilgisayara kurmanıza ve kolay bir şekilde oyun oyna fırsatını sizlere sunmaktadır. Ko player emülator programı klavye haritalama ve gamepad emülasyonunu destekleyerek birçok kullanıcının dikkatini çekmektedir. Ko player emülator programının dezavantajı ise arada sırada donmalara sebep olabilmektedir.

 • Arayüzü basit bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır.
 • Android cihazı ile eşleşme sağlamaktadır.
 • Kolay kurulum sayesinde kolaylık sağlamaktadır.

KoPlayer

KoPlayer Windows için Google’ın bilgisayar donanımımızdan yararlanarak mobil işletim sistemini kullanmamıza izin veren ücretsiz bir Android emülatörüdür. Bu emülatör sadece 300 MB...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • onurcan5 ay önce
 • Mükemmel uygulamalar seçmişsiniz hepside on numara uygulama çok teşekkür ederim.

 • Can5 ay önce
 • Programlar cidden çok kullanışlı öneriniz için ayriyeten teşekkür ederim harikasınız.

 • mehmet5 ay önce
 • çok iyi bir site aradığım herşey burada buldum teşekkürler

 • Mete Durmuş5 ay önce
 • mükemmel bir uygulamalardı teşekkür ederiz her şey için telefonum yoktu çok sağ olun teşekkür ederiz güzel uygulamalardı

 • ulanbees5 ay önce
 • Çok güzel olmuş ellerinize sağlık

 • Nihat5 ay önce
 • Bu programlar baya iyi

 • Mücahit Avşar5 ay önce
 • Oldukça bilgi verici bir programlar hakkında teşekkür ederim emeklerinize

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478