Play Store’de En Çok İndirilen 3 Oyun

Android Telefonlara En Çok İndirilen 3 Oyun

Günümüzde akıllı telefonların gündeme gelmesiyle birlikte birçok kişi telefon üzerinden oyun oynayarak vakit geçirme fırsatını yakalayabilmektedir. Böylelikle gün geçtikçe akıllı telefonlardan oynanan oyunların popülerliği artış göstermektedir. Peki, günümüzde Play store de en çok indirilen oyun hangisidir? En çok merak edilen sorular arasında bulunmaktadır. Play store de oynatılan oyunların birçoğunun ücretsiz olması birçok kişi tarafından tercih edilme sebepleri arasında bulunmaktadır.

Oyunların ücretsiz olmasına rağmen oyunun içerisinde bulunan farklı ekipmanlar ya da envanterler için ücret ödenmesi ön görülmektedir. Böylelikle insanların birçoğu ya ücreti ödeyip oyunun keyfini çıkarmaya devam ediyor ya da oyun için para harcanmasa bile oyunu deneyim etme fırsatını bulabilmektedir. Şimdi sizler için insanlar tarafından Play Store’de en çok indirilen 3 oyun hakkında genel bilgi vermek isteriz.

Play store’de oyunların ücretsiz ve zevkli olmasıyla beraber oyunlar birçok hedef kitleye ulaşım sağlamaktadır. 2020 yılında en çok ücretsiz oyunlar tercih edilse de oyun içerisinde ücret ödeyerek devam edebileceğiniz envanter seçenekleri de sizler ile birlikte olmaktadır. İnsanlar artık akıllı telefonları ile oyun oynayarak vakit geçirerek zamanını heyecanlı bir hale getirmek istemektedir. Bundan dolayı belli başlı oyunların popülerliğinin artmasına sebep olarak birçok hedef kitle tarafından tercih edilen oyunları şu şekilde aktarabiliriz;


Subway Surfers

Son zamanların en çok tercih edilen oyunları arasında ve birçok kişinin büyük bir keyif alarak oynadığı oyunlar arasında Subway Surfers yer almaktadır. Play store’de en çok indirilen 3 oyun arasına girerek gün geçtikçe popülerliğini arttırmaya devam etmektedir. Sizler de kesinlikle bu oyunu oynamalı ve keyifli vakit geçirmenin tadını çıkarmalısınız. Subway Surfers oyunu en çok indirilen oyunlar arasında yerini alarak birçok kullanıcı tarafından tercih edilerek gündemimize gelmektedir.

Oyun küçük çocuklardan yetişkin insanlara kadar birçok kişi tarafından oynanmaktadır. Oyunun konusu ise şu şekildedir;

Subway Surfers, Klioo ve Sybo tarafından meydana gelen bir oyun olmaktadır. Metro içerisin de sörf yaparken öfkeli polislerden kaçmaya çalışacağınız sonu gelmez koşu oyunları arasında bulunmaktadır. Metro da sörf yaparken polislerden kaçmaya hazır mısınız? Sınırsız eğlence ve keyif içerisinde yer alan bu oyunu kesinlikle denemeniz önerilmektedir. Kendinize şans vermeli ve Jake, Tricky, Fresh müfettiş ve köpeğinin polislerden sağlıklı bir şekilde kaçmasına yardımcı ol. Tabii ki de kaçarken karşına çıkabilecek tren, tramvay ve daha birçok engeli atlayarak uzaklaşman gerekecektir. Karşına çıkacak paraları toplayarak daha ileriye gitmen için gerekli olan güçlendiricileri alma fırsatını bulabilir ve özel donanımlara sahip olan kilitleri açmana olanak sağlayabilirsin.

Subway Surfers

Subway Surfers bir metro temalı sonsuz çalışma oyunudur. Metroda sörf yapabilmek için ekranı kaydırın. Metro koşu oyununa katılın, cesur kovalamaca, sörfçülerin tadını...


Candy Crush Saga

Play store’de en çok indirilen 3 oyun arasında yer alan ve birçok kişinin vazgeçilmez oyunları arasında Candy crush saga oyunu bulunmaktadır. Bu oyun hem düşünmenizi hem de doğru karar verme gücünüzü arttırarak ön plana çıkmaktadır. Üstelik pek çok akıllı telefon kullanan kişilerin kesinlikle telefonunda bu oyun bulunmaktadır. Olağanüstü bir şekilde vakit geçirebileceğiniz ve birçok kişi ücretsiz olmasından dolayı tercih ederek bu oyunun ön plana çıkmasını sağlamış bulunmaktadır.

Candy crush saga oyunu ücretsiz olmasının yanı sıra en çok indirilen oyun olmaktadır. 2020 yılının da en çok tercih edilen oyunları arasında yerini almasıyla beraber siz kullanıcılar için keyifli vakit geçirme fırsatı tanımaktadır.

Oyun içerisinde bulun şeker parçalarını eşleştirerek bol bol puanlar kazanmanız gerekecektir. Birbirinden farklı bölümlerinin bulunmasıyla birlikte uzun süre oynayarak keyifli anlar yaşamanızı sağlamaktadır.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga iki spin-off oyunu ve sayısız taklitçi yaratmış, oldukça başarılı, rahat bir bulmaca benzeri bir oyundur. Oyunun kendisi inanılmaz derecede...


Clash of Clans

Son zamanların en çok tercih edilen ve ücretsiz bir şekilde indirilerek birçok kullanıcı tarafından oynatılan bu savaş oyunu olağanüstü bir şekilde vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Üstelik bu yılın en çok oynatılan 3 oyunu arasına girerek gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Üstelik online olarak oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur.

Online olarak oynayacağınız bu oyun sayesinde klanlara ve büyük savaşlar eşliğinde olağanüstü bir oyun olmaktadır. Clash of Clans oyununda hem kamp kurabilir hem de askerleriniz ile birlikte savaşa katılabilme fırsatını elde edebilirsiniz. Böylesine eğlenceli bir oyun birçok kişi tarafından tercih edilerek Play store de en çok indirilen oyunlar arasında yerini almaktadır.

Clash of clans

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızda olan yerinin her geçen gün artması beraberinde birçok oyununda bizler için vazgeçilmez olmasına neden olmaktadır. İşte Clash...

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478