RACE Rocket Arena Car Extreme

1.1.20
AKSİYON DOLU OFF-ROAD YARIŞI!
İndir
4.4/5Oylar: 108,772
Geliştirici
SMOKOKO LTD
Güncelleme
24 Mar 2023
Boyut
179.82 MB
Sürüm
1.1.20
Gereksinimler
5.1
Yayımlayan
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Açıklama

RACE: Rocket Arena Car Extreme Nedir?

RACE Rocket Arena Car Extreme oyunu aksiyon dolu bir araba yarış oyunu olmaktadır. 3D olan bu oyunda düşman saldırısına karşı koyarken diğer yarış arabalarını geride bırakabilirsiniz. Tüm yarış arabalarını geride bakarken birinci gelmek için drift yapabilir ve bayrak yarışında mücadele ederken aksiyon dolu oyun içerisinde mükemmel bir yarışa katılabilirsiniz.

RACE: Rocket Arena Car Extreme Özellikleri

RACE Rocket Arena Car Extreme özellikleri bakıldığı zaman hızlı 3D aksiyon yarışına katılabileceksiniz. Farklı efekt patlamalarla birlikte adrenalin dolu bir yarışa katılabilirsiniz. Bununla birlikte güzel grafiklerle birlikte fren kullanmamayı sevenler için uygun bir oyun olmaktadır. RACE Rocket Arena Car Extreme özellikleri genel olarak bakıldığı zaman,

  • En iyi yarış deneyimi sağlayan Race oyunu içerisinde birbirinden farklı yarış pistleri bulunuyor, böylece kişiler yarışmak istedikleri pisti kendileri seçebilecekler.
  • Yarış oyunu içerisinde arabanıza ekleyebileceğiniz birçok silah yer alıyor kişiler düşmanlarını yenmek için risk alabilir ve farklı çeşitte silahları satın alabilirler.
  • RACE Rocket Arena Car Extreme içerisinde aksiyon dolu yarışlar bulunuyor ve kişiler yarışı kazandıkları zaman birçok araçtan yararlanabilecekler.

RACE: Rocket Arena Car Extreme Nasıl İndirilir?

RACE Rocket Arena Car Extreme indirmek için tamamen ücretsiz bir şekilde sayfada bulunan hemen indir butonu üzerinden indirebileceksiniz. Ücretsiz, hızlı ve kolay bir şekilde cihazlarınıza indirebilir istediğiniz her an her yerde oynayabilirsiniz.

Video

Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir