Sandship Crafting Factory

Sandship Crafting Factory

  • Oy ver
  • 261 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce,Türkçe
  • ÜreticiRockbite Games
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üstü

Sandship Crafting Factory, Deep Town’un geliştirdiği Sandship (Kum gemisi),  bilim-kurgu evreninde tasarlanmış bir fabrika yönetim oyunudur. Noranti One son derece gelişmiş bir medeniyettir, Trajedik Bir kaza sonrası kum Sandship bir uzun bir süreden sonra tekrar çalışmaya başlıyor. Unutulmuş teknolojileri yeniden keşfetme, işçilik ve ticaret yoluyla daha iyi bir gelecek yaratma ve bu esnada düşmanlarınızla savaşma yolculuğuna çıkacağınız bu oyun, android platformlarına indirilmeyi bekliyor.

Bu ücretsiz oyun sayesinde, baştan aşağı fütüristik fabrikalar tasarlayabilirsiniz. Sandship fabrikanıza; sentezleyiciler, kimyasal karıştırıcılar ve buz tabancaları gibi cihazları yerleştirirsiniz. Ne kadar çok cihazınız varsa, fabrikanızın verimliliği o kadar yüksek olacaktır. Daha karmaşık ürünler üretmek için kum geminizi yükseltin ve daha büyük fabrikalar ekleyin.

Kredi kazanmak, XP elde etmek ve uzak geçmişten bilimsel araştırmalarla dolu eski kasaları almak için yaptığınız inanılmaz ürünlerle ticaret yapın. Bu eski kasalar sayesinde, kum geminize yeni yetenekler ekler, daha güçlü, daha akıllı ve getirebilirsiniz. Mühendislik mentorunuz, geçmişiyle yeniden bağlantı kurmak için yardımınıza ihtiyaç duyan inatçı tek gözlü bir cyborg olan Harvey’dir. Gezegende sıra dışı robotlar ve uzaylılar sizleri bekliyor. Bazıları dost canlısı olabilir ancak bazıları düşmanca yaklaşacak. Kum geminizi yıkmak için ellerinden geleni yapacaklar. Kum geminiz düşmanlara karşı savunmak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni karakterlerle tanışmak, eski uygarlıkları ortaya çıkarmak, kamp ateşi hikâyelerini duymak ve bir zamanlar çalışkan dünyanın uzak geçmişte nasıl çöktüğünü öğrenmek için görevleri tamamlayın. Fabrikalardaki bulmacaları çözün, diğer oyuncularla paylaşabileceğiniz kendi fabrikanızı oluşturun. Değerli kaynaklar kazmak için bir yer altı inşa edin, onları toplamak için dünya dışı düşman ordularına karşı dünyanızı savunmaya hazır olun. Yeni özellikler ve keşfedilecek yerler eklenerek, Sandship’in evreni sürekli genişliyor.