Scoompa

Scoompa

  • Oy ver
  • 1098 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiScoompa
  • İşletim Sistemi Android 7.0 ve Üzeri

Scoompa Video Slayt Gösterisi ve Video Düzenleyici

Scoompa uygulaması sayesinde videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, kendiniz birbirinden güzel videolar yapabilirsiniz. Müzikli foto slayt videolar yapma şansınız bulunmaktadır. Yapmış olduğunuz videolara filtre, müzik, tema ekleyebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğiniz takdirde video düzenleme konusunda hiçbir sorununuz kalmayacaktır.

Slayt video hazırlama programı; okul veya iş hayatınızda kullanabileceğiniz bir özellik taşımaktadır. Bunun yanı sıra, sevdiğiniz kişiye özel slaytlardan oluşan bir video hazırlayabilirsiniz. Slayt gösterisinde kullanmayı düşündüğünüz fotoğrafları seçmenizin ardından buna uygun bir tema seçerek video yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, slayt gösterisine müzik ekleme şansınız da bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz müziği, videonun istediğiniz dakikasından itibaren başlatabilirsiniz. Video ve müzik uyumunu istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Bu uygulamanın içerisinde 15’ten fazla efekt bulunmaktadır. Fotoğraflarınıza uygun bir efekti ekleyerek videolarınızı çok daha zenginleştirebilirsiniz. Kırpma, yeniden boyutlandırma gibi detaylara ek olarak, fotoğrafların sıcaklığını, rengini ve kontrastını ayarlama gibi şanslarınız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, videolara metin ekleyebilirsiniz. Ayrıca, birden çok videoyu keserek birleştirebilirsiniz. Birleştirdiğiniz videoların kalitesinden hiçbir şey eksilmeyecektir.

Benzer İçerikler