Shelter War

Shelter War

  • Oy ver
  • 125 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiRoyal Ark
  • İşletim Sistemi Android 5.0 ve Üzeri

Shelter War, Hayatta kalan şanslı birisin. Kıyamet sonrası Amerika Kıtasındaki en güvenli yerlerden birindesin. Kendine güvenli bir barınak yapmalısın ve senin haricinde hayatta kalanları bularak onları eğitmelisin. Saklandığın yeri koru ve zombileri öldür. Onlara karşı savaşarak barınağını güçlendir. Çevreni oluştur ve lider ol. Tüm bunları yapmak senin elinde. Hazırsan gel ve yeniden başla hayata.

SHELTER WAR- SURVİVAL GAMES İN THE LAST CİTY BUNKER NEDİR?

Savaş ve savunma oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Zombilerden korunmalı ve senin dışında hayatta kalanlara ulaşıp onların liderleri olmaya çalışmalısın. Kendine bir barınak yaparak yaşadığın yeri korumalı bir alan haline getirmeli ve zombilere karşı direnmelisin. Ayrıca kıyamet sonra yaptığın barınağını geliştirerek mükemmel bir yer haline getirmekte senin elinde. Gel ve hayata yeniden başla.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Kıyamet sonrasında hayatta kalmanın vermiş olduğu mutlulukla yeraltında onlarca odalı bir kale inşa edebilirsin. Yanındaki kişileri eğiterek onlarla birlikte zombilere karşı daha güçlü savunmalar yapabilirsin. Ayrıca oyunun en güzel özelliklerinden biri de birinci ve üçüncü şahıs modları olması. Görevleri tamamlayarak mükemmel hikâyeleri yaşa. Yepyeni öğeler ve ekipmanlar topla. Gücüne güç katarak lider haline gelmeyi başar.

Yüzlerce savaş içerisinde yer alarak kahraman olabilirsin. Bu ve bunun gibi pek çok özelliği bulunan oyunda güncellemeler ve yepyeni özellikler yüklenmeye devam ediyor. Çok oyunculu mod ve ölüm karşılaşmalarından, dostunu desteklemek ve dost ittifaklarına kadar pek çok özellik ekleniyor. Ayrıca yanına güçlü kahramanlar alarak bu zorlu görevleri daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsin. Nadir bulunan kaynaklara ulaşarak keşifler yapabilir, benzersiz eserleri araştırmaya başlayabilirsin. Yeni teknolojik cihazlar ve eşyalar ile denetim senin elinde. Gel ve savaş.