Shooter Punk

1.88.202
Nişancı bois!
Geliştirici
Illogical
Güncelleme
18 Şubat 2022
Boyut
16M
Sürüm
1.88.202
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Yayımlayan
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Shooter Punk – tek parmaklı nişancı, son derece güçlü bir hikaye örgüsü ile 2077 yılında sıra dışı macera olanağı sunmaktadır. Gelecekte geçen bir hikaye örgüsüne sahip olan oyundaki temel amaç; büyük şirketlerin sebep olduğu adaletsizliklerin düzeltilmesi ve adaletin en etkili şekilde temin edilmesi üzerinedir. Acımasız bir şirketle yüz yüze gelerek meydan okumanızı sağlayacak bu oyun, eğlenceli anlara gerçekçi aracılığıyla ulaşabilmeniz için geliştirilmiştir.

Andorid ve iOS işletim sistemine sahip olan tüm akıllı cihazlara kolaylıkla indirilebilen Shooter Punk apk, klasik bir hayatta kalma oyunundan çok daha farklı deneyimler sunmaktadır. Farklı beceri kombinasyonları ile hayatta kalabilmeniz için yeni yetenekler keşfedebilmeniz mümkün olduğu gibi her seviye sonrasında yeni bir oyun anlayışının deneyimlenmesi de olanaklıdır.

Shooter Punk – tek parmaklı nişancı Özellikleri

Güçlü grafikleri ve özgün hikaye örgüsü ile oldukça dikkat çekici bir nişancı oyunu olan Shooter Punktek parmaklı nişancı genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Kolay kullanım imkanı
  • Kahraman yeteneklerinin geliştirilmesi ve yeni beceri kazanımı
  • Herhangi bir enerji dolumu beklenmesi gerektirmez
  • Her bir olayda yeni ve gerçekçi hikaye örgüleri
  • Zorlu seviyeler ve her seferinde yeniden ilk seviyeye dönüş

Oldukça basit bir kullanım kolaylığı vadediyor olmasının yanı sıra oyun, klasik nişancı oyunlarının aksine zorlayıcı unsurlarla dizayn edilmiştir.

Video

Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir