Subway Surfers

Subway Surfers

  • 1/5 (1 oy)
  • 1190 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce,Türkçe
  • ÜreticiSYBO Games
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üstü

Subway Surfers bir metro temalı sonsuz çalışma oyunudur. Metroda sörf yapabilmek için ekranı kaydırın. Metro koşu oyununa katılın, cesur kovalamaca, sörfçülerin tadını çıkarın. Subway Surfers, çok fazla çekiciliği olan ve tanıdık oyun mekaniğine bazı düzgün unsurlar ekleyen bir Temple Run tarzı sonsuz koşucu oyunudur.

Subway Surfers’ın oynanışı zor değildir, engellerden kaçınmak, madeni para ve powerups toplamak için karakterinizi sürükleyin. Geliştiriciler, “çarpışma yok” uçan kaykay güçlendirme ve koşu platformlarına biraz meydan okuma ve strateji ekleyen hareketli platformlar gibi bazı ekstra hileler de eklemiştir. Subway Surfers çoğunlukla, herkesin oynayabileceği iyi bir eğlence ve meydan okuma dengesine sahip standart bir sonsuz koşucu oyunudur.

Grafikler parlak, renkli ve çocuk dostu sevimli bir karikatür sanat stiline sahip. Hem oyun içi para birimi hem de oyun içi koleksiyonlarla açılabilir olan şaşırtıcı sayıda özelleştirme seçeneği var, bu da hoş bir manzara olarak karşımıza çıkıyor. Oyununuza biraz yetenek katmak ve oyun oynarken size ateş etmek için bir dizi karakter, kostüm ve kozmetik değişiklikler de mevcuttur.

Mikro-işlemler ve reklamlar, oynaması ücretsiz bir mobil oyundan beklendiği gibi vardır. Anahtarları ve diğer koleksiyonları olan reklamları görüntülediğiniz için sizi ödüllendiriyorlar, bu oyunda daha başarılı olmanızı sağlayacaktır. Oyunun sosyal yönleri de oldukça hafif görünüyor. Facebook hesabınızı ödüller ve skor tabloları için arkadaşlarınıza bağlayabilirsiniz.

Subway Surfers oyununu Windows Bilgisayarda oynamak isteyen kullanıcılarımız aşağıdaki android emülatörden birisin indirip kurmaları gereklidir. Daha sonra bu sayfadan yüklediğiniz APK dosyasını sürükle bırak yaparak emülatöre atın 2 dakikada oyun hazır hale gelir ve oynamaya başlarsınız.

BlueStacks

Android oyun ve uygulamaları PC’de açarak oynamak için yapmanız gereken tek şey BlueStacks isimli ücretsiz programı bilgisayarınıza indirip kurmak. Sürekli oynadığınız oyunları...

LD Player

Android işletim sistemi kullanan kullanıcıların tercih ettiği bir emilatör olan LD Player’da diğer emilatörler gibi çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle de Android...