Sumikkogurashi Farm

Sumikkogurashi Farm

  • 5/5 (2 oy)
  • 147 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiImagineer Co
  • İşletim Sistemi Android 6.0 ve Üzeri

Sumikkogurashi Farm, Bulmaca oyunlara bir yenisi daha eklendi. Bulmaca ya da eşleştirme oyunu severler için tasarlanmış olan oyunda birçok bulmaca çözülmek için sizi bekliyor. Sevimli karakterleri ile kullanıcıları kendine hayran bırakan Sumikkogurashi Farm; bulmaca ve ödülleri ile beğenileri toplamayı başardı. Eğer sizde bulmaca ve eşleştirme oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. Birçok değişik ve eğlenceli bulmaca, puzzle ve eşleştirme oyunlarıyla eğlenceyi daha da katlıyor. Sizlerde bu eğlenceye adım atıp aramıza katılabilirsiniz.

SUMİKKOGURASHİ FARM NEDİR?

Eşleştirme bulmaca oyunlarında 1 milyondan fazla kullanıcısıyla adından söz ettiren oyun; yeni insanlar ile tanışabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz oldukça güzel bir oyundur. Son zamanlarda puzzle ve bulmaca gibi oyunları seven kitle tarafından ilgi görerek yükselişi hız kazandı. Kullanıcıların istekleri ve beklentileri ile de güncellemeler ve yenilikler yapılarak daha da gelişti. Her gün çok daha fazla kişiye ulaşarak kullanıcılarını arttıran oyun kısa sürede çok sevilerek takdir edildi. Şirin animasyonları, tatlı karakterleri ve hikayeleri ile ilgi çekici bir hal aldı.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Oyunu indirmek ve oynamak ücretsiz olduğu için bu kullanıcılar için oldukça güzel bir özelliktir. Ayrıca oyun içinde bazı özellikler gerçek para ile de satın alınabiliyor. Ancak oyun içerisinde satın alım işlemi yapmak istemeyen kişiler için de oyuna girmeden önce satın alma işlemini kapatma özelliği yer alıyor. Bu özellik ile oyun içinde para harcamanız engellenmiş oluyor. Ve oyun içinde yeni arkadaşlar edinebilir ve onlarla iletişim halinde olabilirsiniz. Birbirinden farklı bulmacalar ve birbirinden faklı şirin karakterler ile de oyun eğlenceli bir hal alıyor. Kendi içinde birçok özelliği bulunan oyun 1 milyondan fazla kullanıcıyla her gün daha da iyiye doğru adım atıyor.