Retro World

Retro World

  • Oy ver
  • 150 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • Üreticicmyksoft
  • İşletim Sistemi Android 3.0 ve Üzeri

Retro World, oyuncular için 8-bit grafikleri ile birlikte muhteşem bir oyun deneyimi sunuyor. Oyun içerisinde bulunan zorlu görevleri alt ederek Pixel boyamayı tamamlamaya dayalı oyunda pek çok özellik bulunuyor. Oyuncular hız ve stratejiyi birlikte kullanarak geçtikleri bölümler sayesinde puan kazanarak yeni özellikler açabiliyor.

Birbirinden farklı Pixel tasarımları ile birlikte oyuncular farklı görevlerle karşılaşabiliyor. Açılan her bölümde farklı zorluklar ve görevler bulunduğu için de mutlaka hızlı olmak gerekiyor. Son derece farklı materyaller sayesinde oyun deneyiminin üst seviyeye taşındığı Super Retro World : Pixel Art Maker özelleştirme imkânı da sunuyor. Böylelikle her oyuncunun kendi özel Pixel hesabı oluşturulabiliyor.

Nasıl Oynanıyor?

Oyun kendi bölümleri içerisinde farklı Pixel tasarımları açarak oyunculara farklı hisler yaşatabiliyor. Açılan bölümlerde gözüken tasarımları boyayarak bölümler geçilebiliyor. Ancak yapılacak olan boyamada çeşitli engeller ortaya çıkabiliyor. Bu engelleri aşmak ise tamamen hıza ve stratejiye bağlı oluyor. Geçilen her bölümde de farklı tasarımlar ve zorluklar ortaya çıkıyor.

Özellikleri Neler?

Oyun içerisinde birçok işçi bulunuyor. Bu işçileri ise satın alarak Pixel boyamasını daha kolay yapmak mümkün oluyor. Bunun yanında yapılan boyamalar sonrasında Pixel koleksiyonları da yapılabiliyor. Retro World hikayesi kapsamında gelişen koleksiyon oyun sonuna kadar daha da artarak devam ediyor.

Super Retro World : Pixel Art Maker işçi ekibinin özel görünüm sağlaması için yeni kostümler tasarlıyor. Bu kostümler sayesinde rol seçimleri yapmak da mümkün oluyor. Çeşitli bölümlerde de çıkan özel sandıklar sayesinde gizli hediyeler açılabiliyor. İnternet bağlantısı gerektirmeden oynanabilen Pixel Painter sayesinde her an eğlenceye dahil olmak mümkün hale geliyor. Bütün gizli ekipmanlar ve sandıklar oyuncularını bekliyor.