SurfShark

SurfShark

  • 5/5 (1 oy)
  • 133 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiSurfshark
  • İşletim Sistemi Android 5.0 ve sonrası

SurfShark VPN, bütün bilgi seviyesindeki kullanıcıların, bütün ağ isteklerini ve veri iletişim araçlarını bağımsız ve güvenli sunuculardan oluşmuş bir ağ üzerinden tekrar yönlendirecek son derece güvenilir VPN aracılığıyla ağ bağlantılarını kolayca güvence altına almalarına olanak tanıyan hafif bir VPN ve ağ güvenliği uygulamasıdır. Herhangi birinin çevrimiçi alışkanlıklarınızı algılamasını, gerçek dünyadaki konumunuzu tespit etmesini veya erişmekte olduğunuz verileri aktif olarak izlemesini önlemek için yalnızca en son teknikleri değil, aynı zamanda en önemli araçların ve özelliklerinin kolayca bir şekilde fark edilmesini sağlayan basit ve kullanışlı bir ara yüz kullanarak , Windows işletim sistemi için SurfShark, az bir sürede World Wide Web’in keşfini yakalamak için en fazla kullanılan premium VPN uygulamalarından biri oldu.

surfshark vpn apk

VPN, kişisel ağınızın erişimini genel ağınızın altyapısı üzerinden genişletip, profesyonel olarak güvenlik çözümleri ile güçlendirilmiş olan bir seri aracı proxy aracılığı ile internete erişiminizi sağlayan bir hizmettir. Bu yöntemle, kullanıcılar halka açık internet bağlantılarının kökenini maskeleyebilir, çevrimiçi hizmetler kullanıcının başlangıç ​​noktasını evinde değil VPN sunucusunun konumunda tespit edebilir. Çoğu günlük senaryoda, bu, kullanıcıların çevrimiçi varlıklarını ISS’lerden, veri toplama web sitelerinden, coğrafi olarak kısıtlanmış hizmetlere erişimden ve çok daha fazlasından korumasına olanak tanır.

SurfShark VPN uygulaması, VPN bağlantınızı kontrol etmek ve bu işlevleri bütün cihazlarınızla optimize edebilmek için geliştirilmiş bir UI ara yüzü ile bütün bu imkanlar ve daha fazlasına olanak verir. Yapılandırma seçenekleri, VPN kullanımını atlamak için belirli uygulamaları ve web sitelerini beyaz listeye alma özelliğini de içerir. Uygulama küçük boyutludur ve kullanımı kolaydır ve çeşitli uluslararası diller için yerleşik destekle birlikte gelir. Bu uyguluma ek olarak doğrudan Chrome ve Firefox gibi tarayıcılara entegre edilebilir. Oldukça güvenli ve kaliteli bir uygulama olarak karşımıza çıkan SurfShark VPN, tamamen kullanıcılarını düşünerek kolay kullanım imkanıyla hizmetinizde oluyor.

Geliştiricileri tarafından her türlü ince nokta düşünülerek internette daha güvenli gezinebilmenizi ve bilgilerinizi güvenlik altında tutabilmenizi amaçlar. Bu amaç doğrultusunda bu uygulama ile bütün özel bilgilerinizi saklayarak internette güvenle gezebilecek, kötü niyetli hackerlara karşı kendinizi savunmuş olacaksınız.

Benzer İçerikler