Temizleyici - Telefon Yükseltici

Temizleyici – Telefon Yükseltici

  • 4/5 (1 oy)
  • 641 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiiJoysoft
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve Üzeri

Telefon Cleaner olarak bilinen bu uygulama sayesinde çok daha hızlı çalışan bir akıllı telefona sahip olabilirsiniz. Phone Cleaner&Booster& App Locker uygulaması olarak indirebileceğiniz bu uygulamanın hem küçük hem de hızlı ve akıllı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Bu uygulamayı kullanarak telefonunuzda bulunan önemsiz dosyalardan kurtulabilirsiniz.

Bu sayede, telefonunuzda kullanabileceğiniz çok daha geniş bir alan bulunacaktır. Bunun yanı sıra, pil tasarrufu sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak, Android bir cihaz kullananlar için en iyi telefon yükseltici uygulamaların başında geldiğini ifade edebiliriz. Temizleyici- telefon yükseltici sayesinde gereksiz dosyaları ve uygulama önbelleklerini temizleme şansına sahip olursunuz. Tek bir tıklama ile faydalanabileceğiniz bu özellik sayesinde artık çok daha hızlı bir telefona sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra, hiçbir işinize yaramayacak olan Android sistem dosyalarını silmenize imkan vermektedir.

Temizleyici – telefon yükseltici; boşaltma ayarlarının yapılmasının ardından ciddi bir pil tasarrufu sağlamaktadır. Pilinizi boşa harcayan uygulamalardan kurtularak telefonunuzun hızını ve kullanım kalitesini arttırabilirsiniz. Tüm bunların dışında, tek bir tuşla tüm sosyal medya hesaplarınızı kilitli hale getirebilirsiniz.

Benzer İçerikler