The Greedy Cave 2 Time Gate

The Greedy Cave 2 Time Gate

  • Oy ver
  • 118 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiAvalon Games
  • İşletim Sistemi Android 4.4 ve Üzeri

Bir macera oyunu olan The Greddy Cave 2; farklı ve ürkütücü canavarlarla başa çıkarak yeni ve güçlü aletler ve ekipmanlar kazanmaya çalışacaksınız. Macerayı sevenler ve macera tutkunu kişiler için büyük bir zevkle oynanacak olan oyunda birçok gizemli olaya tanıklık edecek ve gizemi çözmeye çalışacaksınız.

THE GREEDY CAVE 2: TİME GATE NEDİR?

Macera oyunlarını seven kişiler için tasarlanmış olan oyunda gizemli bir zindana girerek olayları ve ürkütücü gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Olayların arkasında bulunan gizemi çözmek tamamen sizin göreviniz olacak. 500 binden fazla kullanıcının severek oynadığı oyun sihir dolu bir mağarada ve mağaranın içinde bulunan hazinenin bir yanlışlık sonucu bulunması ile başladı. O andan itibaren ürkütücü canavarlar ve gizemli olaylar ile baş etmek ve çözmek için çalışmalar başladı.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Sürükleyici ve gerçekçi efektleri ve görüntüleri ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran oyun; çok çeşitli oyun deneyimleri ve hikayeler sunuyor. Rastgele oluşturulan zindanları ile her seferinden birbirinden farklı ve eşsiz deneyimler sizleri bekliyor. Birbirinden farklı silahlar edinebilir ve edindiğiniz silaha göre özellikler kazanarak savaşlarda galip gelebilirsiniz.

Diğer oyuncular ile birlikte oynayabilir, birlikte iş birlikleri yapabilir ve kendi loncanızı kurabilirsiniz. Bu sayede çok daha kolay bir şekilde ilerleme sağlayarak olayları daha hızlı çözebilirsiniz. Gerçek zamanlı bir oyun olması ile de farklı insanlar tanışıp iletişim kurabilirsiniz. Gerçek zamanlı ve gerçek oyunculu olması ile de oyuncular tarafından çok sevilmiştir.

Tüm bu özellikleri ve daha fazlasıyla binlerce kişi tarafından oynanan oyun her geçen gün daha fazla kişiye ulaşarak gelişmektedir. Yeni güncellemeleri ve yenilikleri ile de kullanıcılarının beklentilerini ve isteklerini karşılamaya devam ediyor.