Thodex

Thodex

  • 4.7/5 (3 oy)
  • 594 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Thodex Nedir?

Thodex günümüzde oldukça popüler hale gelmiş olan kripto para alım satımı için kullanılan bir programdır. Kripto para alım veya satımı gerçekleştirilen bir borsa olan Thodex oldukça sık tercih edilmektedir. Kripto paralar ile ilgili en güncel fiyatları sunmaktadır. Hizmet çeşitliliği ve güvenliği tercih edilmesinde önemli bir rol oynarken kullanımının oldukça kolay olduğu bilinmektedir. Birçok kişinin merak ettiği soru ise uygulamanın güvenli olup olmadığıdır.

Thodex oldukça büyük bir titizlikle tüm güvenlik kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Bu sebeple uygulamayı kullanmak isteyenlerin kafasında herhangi bir soru işaretine mahal vermemektedir. Oldukça yüksek kullanıcı sayısına sahip olan Thodex’in kendi resmi sayfası mevcuttur. Bu sayfadan istenilen bilgilere kolayca erişilmesi mümkündür. Türkiye’de işlem hacminin oldukça yüksek olduğu bilinmektedir.

thodex kripto para borsası

Thodex Nasıl Kullanılır?

Bitcoin ve Ethereum, Tron, XRP, Monero gibi birçok farklı altcoin alım satımı yapılabilmektedir. Tamamen global olan Thodex akıllı cihazlara indirilebilmektedir. Her işlemini akıllı telefondan yapanlar için vakit kaybının önlenmesine olanak sağlayan Thodex para çeşitliliğine sahip olması sebebiyle tercih edilmektedir. Altcoin’e ilgisi olan ve birikim yapmak isteyenler için güvenilir bir hizmet politikasına sahiptir.

Kullanıcılarının oldukça memnun olduğu Thodex kesintisiz bir müşteri hizmeti ekibine sahiptir. Böylece yaşanılan sorunların çözümü çok daha kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. İos işletim sistemine sahip cihazlar uygulamayı App Store aracılığı ile indirebilirken, Android işletim sistemine sahip cihazlar için Google Play Store’dan indirme işlemi yapılabilmektedir. Uygulamanın indirilmesi ardından kurulumu kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir. İstenilen bilgilerin eksiksiz olarak girilmesi ardından uygulamanın kullanımına başlanılabilmektedir.

Thodex Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Thodex uygulaması içerisinde belirli komisyonlar mevcuttur. Kullanıcılar bu komisyon oranlarını dikkate alarak özgürce alım ve satım yapabilmektedir. Uygulamanın indirilmesinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Güvenlik seviyesi oldukça fazla olan uygulamada çift aşamalı bir güvenlik duvarı mevcuttur. Kullanıcıların işlemlerinin güvenliğini sağlanmasının yanı sıra 7/24 işlem yapılabilmektedir. İstenilen her yerde ve her saatte alım satım yapılması mümkündür. Zamanın ne kadar değerli olduğunu bilen ve vakit kaybetmek istemeyenler için ideal bir ticaret sistemidir. Thodex android ve ios telefonlara indirip kullanabilirsiniz.