Top Drives

Top Drives

  • 3.8/5 (6 oy)
  • 814 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiHutch Games
  • İşletim Sistemi Android 6.0 ve Üzeri

Top Drives oyuncuların çevrimiçi şekilde yarışmasına olanak veren bir yarış oyunudur. Tamamen ücretsiz olan oyunda farklı araçları keşfederek yarışlara katılmak söz konusu oluyor. İstenilen her yerden oynanan Top Drives farklı yarış pistleri ile birlikte yarış deneyimini çok daha farklı bir boyuta taşıyor. Yarışçılar ise daha farklı pistlerde rakipleri ile yarışarak puan biriktirebiliyor. Biriktirilen puanlarla yeni otomobiller almak ya da mevcut otomobili geliştirmek mümkün oluyor.

Nasıl Oynanıyor?

Oyun içerisinde her oyuncunun kendi garajı bulunuyor. Bu garajda araçlar biriktirilerek yarışa hazır hale getiriliyor. Oyun başında verilen araçla birlikte farklı yarışlara katılarak puan biriktiriliyor. Oldukça çeşitli otomobil mağazasından ise puan sayesinde yeni araçlar alınabiliyor. Bunun yanında farklı yarış pistlerinde yarışarak bölümler geçiliyor. Çevrimiçi oynamak isteyen kişiler için de farklı kullanıcılarla eşleşerek yarışmak mümkün oluyor. Yarışçılar kendi seviyelerine göre oyuncularla birlikte eşleşerek kozlarını ortaya koyuyor.

Özellikleri Nelerdir?

Top Drives oyun içerisinde oyunculara özel 1900’ü aşkın otomobil kapasitesi ile birlikte farklı deneyimler sunuyor. Tamamı lisanslı olan bu araçları satın alarak yarışlara katılmak ve yüksek hızlara erişmek için oyuncuların puanlarını dikkatli kullanması gerekiyor. Bunun yanında geliştirilen araçlar ve garaj sayesinde farklı özelliklere de erişim olabiliyor. Birbirinden farklı yüzlerce pistte yarışarak en iyi rakipleri alt etmek için otomobilleri geliştirmek ve yeni yarış stilleri edinmek gerekiyor.

Birbirleri ile yarışmak isteyen kişiler için de eşleşerek yeni oyun modları deneme imkânı bulunuyor. Oyuncular kendi araçları ile birlikte yarışı en önde bitirerek yarışı kazanabiliyor. Heyecan verici yarışlara imza atmak için de en iyi araçları yarışa sokmak ve hızlı olmak gerekiyor. Farklı oyun modları ile sürekli güncellenen Top Drives oyuncularına en iyi yarış deneyimini sunuyor.