Top Eleven 2020 – Futbol Menajeri

Varies with device
Top Eleven 2023 burada, Menajerler! Taç çizgisinde heyecanlı zamanlar yaşanıyor! 3D futbol maçlarıyla dolu, aksiyon yüklü bir yıla hazırlanın ve takımınızı zirveye taşıyın!
İndir
4.6/5Oylar: 5,878,858
Geliştirici
Nordeus
Güncelleme
27 Eki 2022
Boyut
190.12 MB
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
4.4
Yayımlayan
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Top Eleven Nordeus masasından bir futbol menajeri simülasyon oyunudur ve bu nedenle oyuncunun futbol kulübünü sıfırdan kurması ve takımının her yönüyle sorumlu olması beklenmektedir.

Oyuncu, Bundesliga, Master ligler futbolu [MLS], İngiliz Premier Ligleri [EPL], İspanyol La Liga, İtalyan Seria A, UEFA gibi dünyanın en önemli lig formaları arasından takımı için arzu ettiği formayı seçiyor. Şampiyonlar Ligi kulüpleri ve dünya futbolundaki diğer birçok lig, mevcut tüm büyük şampiyonluklara meydan okuyacak kadar güçlü bir takım kuruyor.

Oyuncu, kulüp stadyumunu tıp merkezi, eğitim merkezi, personel ofisi, spor salonu, salon, kulüp butiği ve benzeri gibi tüm çevre tesisleri ile inşa edebilir ve geliştirebilir. Oyuncu taktiğini ve formasyonlarını ustalaştırabilir, düzenleyebilir ve aynı zamanda takım talimatlarını verebilir, maçlar sırasında mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için motive edebilir.

Lig, Kupa ve Şampiyonlar Ligi’ne de katılır.

Oyun kontrolü ABC kadar basittir, tüm oyuncunun yapması gereken sadece bir sonraki fikstürleri, maç önizlemesini, taktikleri, haberleri ve beğenileri kontrol etmek istediği herhangi bir eylemi tıklamaktır, kontrol tamamen ekrandadır.

Diğer tüm simülasyon futbol oyunlarına benzer olarak oyun grafikleri, ana sayfa, forma seçimi, maç günü, kupa koleksiyonu ve stadyum gibi oyunla ilgili her ayrıntı estetik olarak dengeli bir şekilde tasarlanmıştır.

Maçlar sırasında maç günü sesi ve hayranların yeraltı gürültüsü kulaklara melodik bir şekilde gelir. Ayrıca oyunun ana sayfasındayken müziğin kombinasyonu oyunu daha güzel hale getirmektedir.

Haberler ve Yenilikler

Yeni bir Top Eleven güncellemesi için başlangıç düdüğü çaldı Menajerler! Bu son sürümle birlikte futbol kulübünüzle ilgili her şeyin sorunsuz ilerlemesine yardımcı olmak için taktik planımıza bir dizi iyileştirme ve optimizasyon ekledik.

Video

Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir