Android için hemen indir butonundan yükleyiniz. Diğer sistemler için ALTERNATİF butonlara bakınız.
  • 5/5 (1 oy)
  • 1563 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiTouchVPN Inc
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve Sonrası

Touch VPN ( Ücretsiz VPN Programı) internete güvenilir şekilde bağlanmanıza yardımcı olacaktır. Uygulama üzerinden tek tuşla internetteki kısıtlamayı bitirebilir, erişim olmayan sitelere bağlanabilirsiniz. İnternette daha özgür şekilde gezinmenize yardımcı olacak uygulama kolay ara yüzü sayesinde her daim tercihleriniz arasında bulunacaktır. Çok sayıda ülke içerisinden bir ülke belirleyerek çeşitli sitelere sınırlama olmadan giriş yapabilirsiniz.

Üstelik bu uygulama sayesinde bundan sonraki süreçte IP numaranızı gizlemeniz mümkün bir hale gelecektir. IP numaranızı gizleyerek internette yer alan çeşitli risklerden korunabilir ve arama geçmişinizin görülmesine engel olabilirsiniz. Bu bakımdan Touch VPN (Ücretsiz Güvenlik VPN Programı) sanal dünyada daha rahat etmenize imkan tanıyacaktır.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sınırsız süreli olarak internete güvenilir şekilde bağlanmanıza yardımcı olur. Dilerseniz uygulama içi alım işlemlerini tamamlayarak uygulamadan reklamsız bir şekilde yararlanabilirsiniz. Küçük bir yapıya sahip olan uygulama aynı zamanda telefonda yer kaplamayacak ve hızlı bir şekilde kullanılabilecek özelliktedir.

Touch vpn windows, Chrome, firefox, Edge ve Android cihazlarda kullanabillirsiniz. Kurulumu ve kullanımı çok basit bir vpn programı arıyorsanız ultrasurf programını indirebilirsiniz.

Benzer İçerikler