Udemy Online Kurslar

Udemy Online Kurslar

  • 3.5/5 (4 oy)
  • 173 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiUdemy
  • İşletim Sistemi Android 6.0 ve Üzeri

Birçok alanda eğitim veren bir platform olan Udemy; herhangi bir konuda bilgi edinmek isteyen kişiler için oldukça faydalı bir uygulamadır. İstediğiniz konu hakkında bilgi edinerek, videolar izlemek ve daha fazla şeyi bilmek istiyorsanız Udemy tam size göre bir uygulama.

UDEMY- ONLİNE KURSLAR NEDİR?

Udemy; birçok konuda insanların bilgi edinmesi amacıyla kurulan bir öğrenim platformudur. İçerisinde bulunan 157.000 den fazla kurs ile programlama, tasarım, işletme, pazarlama, yoga ve bunun gibi daha pek çok alanda eğitim alabilirsiniz. Çeşitli programlamalar öğrenebilir, yazarlık hakkında bilgi sahibi olabilir ve birçok konuda yeni bilgiler kazanarak hobiler ve yeni ilgi alanları kazanabilirsiniz. Ayrıca dünyanın her yerinden katılan öğrenciler arasında yerinizi alarak birçok kurstan faydalanabilirsiniz.

Tüm bu kurslardan faydalanmak için öncelikli olarak kayıt olmanız gerekiyor. Ancak Udemy uygulamasının avantajı çok uygun fiyatlara kayıt olduğunuz zaman ortaya çıkıyor. Ayrıca kurslara bir kere kayıt olmanız ve satın almanız demek ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz demek. Bu nedenle ödediğiniz ücret ömürlük bir yatırım olarak düşünülebilir. 57.000 den fazla uzman tarafından farklı dillerde dünyanın her yerinden insanlara eğitim imkanı sağlayan bir uygulamadır.

UYGULAMANIN ÖZELLİKLERİ

Eğitim platformu olan Udemy; birden fazla dil seçeneği ile çeşitli dillerde eğitim alma imkanı sunar. Ayrıca binlerce farklı uzman tarafından binlerce farklı konuda eğitim vermesi ile de her ilgi alanına yönelik kursu içinde barındırır. Bu kurslara erişimi ücretli sağlamanıza rağmen satın alım sağlandıktan sonra ömür boyu kullanım hakkı tanınır. Bu özellik ile de kullanıcılar için ömürlük bir yatırım olarak değerlendirilebilir. Kişisel gelişiminiz için istediğiniz her alanda uygun fiyata eğitim alacağınız bir uygulama olan Udemy herkes için oldukça faydalı ve mutlaka telefonlarında bulunması gereken bir uygulamadır.

Benzer İçerikler