Underworld Office

1.4.0
Kitap okumaktan mı sıkıldın? Bir hikayesi olan ve oynarken etkileşime girdiğin, hikayesi saklı, hayaletleri konu alan oyunları seviyorsun ama benzer oyunlardan sıkıldın mı? O halde, yaptığın seçimlerin önemli olduğu gizemli çizgi roman oyunumuzu dene! Macera oyunları dünyasında sizlere bir hikayesi olan, ücretsiz interaktif oyunumuz "Underworld Office" 'i sunuyoruz. Bütün hikaye ve gizemli romanlarımız, özenle seçilmiş yazarlar tarafından kaleme alınmıştır.
İndir
4.7/5Oylar: 145,507
Geliştirici
Buff Studio (Story Games Calm Games)
Güncelleme
11 Eki 2022
Boyut
124.81 MB
Sürüm
1.4.0
Gereksinimler
5.0
Yayımlayan
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Underworld Office, oldukça çekici ve sürükleyici bir evrene sahip olmasının yanı sıra ilgi çekici hikayesiyle de dikkat çekmekte olan bir mobil oyundur. Duygularınıza etki edecek kadar derin olan eğlenceli zaman zamanda sert, üzücü olan hikayelerin tadını çıkartın.

            İlgi Çekici Hikaye:

Oyunun ana karakteri Eugene, yanlışlıkla hayaletlerin yer aldığı bir dünyaya düşmüştür. Eugene tam gizemli canavarlar tarafından öldürülecekken, gizemli bir hayalet tarafından kurtarılır ve bunun karşılığında Eugene’den Underworld Office’de çalışmasını ister. Etkileyici bir girişle başlayan oyunun hikayesinde yapacağınız seçimler oldukça önemlidir. Oyunda yaşayacağınız gizemli maceralar esnasında seçimler yapmanız istenecek. Bu noktada seçimleri oldukça dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Çünkü oyunun devamında seçimlerinizin etkilerini görmeye başlayacaksınız.

            Underworld Office Oyunun Özellikleri

Adeta bir roman okuyormuş gibi hissedeceğiniz oldukça derin bir hikaye.

Farklı özelliklere sahip ve hepsi de birbirinden ilgi çekici karakterler.

Yaklaşık olarak 40 adet farklı animasyon ve 150’ye yakın resimle oyunun görsel yönü oldukça geliştirilmiş ve oyun deneyiminize bambaşka bir keyif katacak.

Underworld Office, 7 farklı sona sahip. Oynanış esnasında yapacağınız seçimlere göre farklı yollardan gideceğiniz 7 farklı son bulunuyor.

Gizli nesneleri bulmak, keşifler yapmaktan hoşlanıyorsanız sizin içinde bir şeyler bulunuyor. Oyunda 25 adet başlık ve 60 adet albüm resmi bulunuyor. Eugene ile atılacağınız maceralar esnasında etrafınızda yer alan nesnelere çok dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Bu nesnelerin etrafına gizlenen gizli objeleri bulmayı unutmayın.

Farklı senaryo modu ile ön plana çıkan oyunda her şey sizin kontrolünüz altında. Yapacağınız seçimlerin yanı sıra oyunun senaryosuna etki etmekte olan birçok faktör bulunuyor. Bu yüzden çekici bir hale gelen senaryo oyunun fazla tercih edilmesindeki başlıca sebeplerden birisi olarak görülüyor. Yeraltı dünyasında bir maceraya atılmak için hemen Underworld Office’i indirin ve oynamaya başlayın.

Haberler ve Yenilikler

- Küçük hata düzeltmeleri

Video

Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir