QR Kodu
Etsy: Custom & Creative Goods

Etsy: Custom & Creative Goods

6.27.2 Geliştirici Etsy, Inc
(0 Değerlendirme) Mayıs 10, 2023
Etsy: Custom & Creative Goods Etsy: Custom & Creative Goods Etsy: Custom & Creative Goods Etsy: Custom & Creative Goods Etsy: Custom & Creative Goods Etsy: Custom & Creative Goods
Sürüm
6.27.2
Güncelle
Mayıs 10, 2023
Geliştirici
Etsy, Inc
Kategoriler
Alışveriş
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
31.8 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (31.8 MB)

Etsy, dünya genelindeki bağımsız satıcıların el yapımı, benzersiz veya özel tasarımlı ürünlerini satabildikleri bir e-ticaret platformudur. Etsy, satıcıların müşterilerle doğrudan iletişim kurmasına olanak tanır ve kullanıcıların geniş bir ürün yelpazesine erişmelerini sağlar.

Etsy'de satılan ürünler, giyim, takı, ev dekorasyonu, sanat, el sanatları, antika ve daha birçok kategoride yer alır. Etsy'deki satıcılar, her bir ürünü el yapımı olarak üretir veya özel olarak tasarlarlar. Bu, Etsy'nin diğer e-ticaret platformlarından ayrılan en önemli özelliklerinden biridir.

Etsy, satıcıların ürünlerini açık artırma veya sabit bir fiyatla satmalarına olanak tanır. Kullanıcılar, ürünleri arayarak, satın alarak ve beğenerek satıcılara geri bildirimler vererek bir topluluk hissi yaratabilirler.

Sonuç olarak, Etsy, dünya genelindeki bağımsız satıcıların el yapımı, benzersiz veya özel tasarımlı ürünlerini satabildikleri bir e-ticaret platformudur. Etsy'deki ürünlerin hepsi el yapımı veya özel tasarımlıdır ve farklı kategorilerde yer alır. Etsy, bir topluluk hissi yaratır ve kullanıcıların satıcılara geri bildirimler vermesine olanak tanır.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.