QR Kodu
FarmVille 2: Köy Kaçamağı

FarmVille 2: Köy Kaçamağı

22.4.9324 Geliştirici Zynga
(0 Değerlendirme) Mayıs 02, 2023
FarmVille 2: Köy Kaçamağı FarmVille 2: Köy Kaçamağı FarmVille 2: Köy Kaçamağı FarmVille 2: Köy Kaçamağı FarmVille 2: Köy Kaçamağı FarmVille 2: Köy Kaçamağı
Sürüm
22.4.9324
Güncelle
Mayıs 02, 2023
Geliştirici
Zynga
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
177 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (177 MB)

FarmVille 2: Köy Kaçamağı, popüler çiftlik simülasyonu FarmVille'ın devamı olan bir mobil oyunudur. Oyuncuların kendi sanal çiftliklerini yönetmelerine, bitkileri ekmelerine, hayvanları beslemelerine ve ürünleri işlemelerine olanak tanır.

Oyuncular, bir karakteri yöneterek oyuna başlarlar. Bu karakter, oyuncunun istediği isim ve görünüme sahip olabilir. Oyun, temel olarak tarım ve hayvancılıkla ilgilidir. Oyuncular, çiftliklerinde farklı türde bitkileri yetiştirerek, hayvanları besleyerek ve ürünleri işleyerek para kazanabilirler. Kazandıkları para ile çiftliklerini büyütebilirler.

Oyunun bir diğer özelliği ise sosyal özellikleridir. Oyuncular, Facebook hesaplarıyla oyuna giriş yaparak, arkadaşlarıyla bağlantı kurabilir ve onların çiftliklerine ziyaretlerde bulunabilirler. Bu sayede, arkadaşlarından hediyeler alabilirler ve çiftliklerini daha hızlı büyütebilirler.

Oyuncuların yapabileceği diğer aktiviteler arasında, balık tutma, madencilik, etkinliklere katılma ve diğer oyuncularla ticaret yapma gibi seçenekler de bulunmaktadır. Ayrıca, oyuncular çiftliklerini kendi zevklerine göre dekore edebilirler.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı, basit ve bağımlılık yaratan oynanışı ile oyunculara keyifli bir deneyim sunmaktadır. Oyun, hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak indirilebilir.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.