QR Kodu
Grammarly - Grammar Keyboard

Grammarly - Grammar Keyboard

2.29.28715 Geliştirici Grammarly, Inc.
(0 Değerlendirme) Mayıs 10, 2023
Grammarly - Grammar Keyboard Grammarly - Grammar Keyboard Grammarly - Grammar Keyboard Grammarly - Grammar Keyboard Grammarly - Grammar Keyboard Grammarly - Grammar Keyboard
Sürüm
2.29.28715
Güncelle
Mayıs 10, 2023
Geliştirici
Grammarly, Inc.
Kategoriler
İş ve Ofis
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
106 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (106 MB)

Grammarly, yazım ve dilbilgisi hatalarını tespit etmek ve düzeltmek için kullanılan bir araçtır. Grammarly, bir yazılım olarak çalışır ve kullanıcıların kelime dağarcıklarını, yazım hatalarını, dilbilgisi hatalarını ve diğer yazım ve düzenleme sorunlarını otomatik olarak tespit eder.

Grammarly, birçok farklı platformda kullanılabilir. Örneğin, kullanıcılar, web tarayıcılarında, mobil cihazlarda ve bilgisayar uygulamalarında Grammarly'yi kullanabilirler. Grammarly, kullanıcılara e-postalar, mesajlar, belgeler ve diğer yazıları düzenleme imkanı verir.

Grammarly, kullanıcılara yazdıkları metinlerin tonunu ve duygusunu da analiz eder. Bu, kullanıcıların metinlerinde olası sorunları tespit etmelerine yardımcı olur ve mesajlarının tonunu daha uygun hale getirmelerine olanak tanır.

Grammarly, dilbilgisi, yazım ve anlam sorunlarını tespit etmek için doğal dil işleme teknolojisini kullanır. Ayrıca, kullanıcılara öneriler sunar ve bazı durumlarda alternatif ifade seçenekleri de sunar.

Sonuç olarak, Grammarly, yazım ve dilbilgisi hatalarını tespit etmek ve düzeltmek için kullanılan bir araçtır. Grammarly, web tarayıcılarında, mobil cihazlarda ve bilgisayar uygulamalarında kullanılabilir. Grammarly, kullanıcılara e-postalar, mesajlar, belgeler ve diğer yazıları düzenleme imkanı verir ve dilbilgisi, yazım ve anlam sorunlarını tespit etmek için doğal dil işleme teknolojisini kullanır.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.