QR Kodu
Headspace: Mindful Meditation

Headspace: Mindful Meditation

4.147.0 Geliştirici Headspace for Meditation, Mindfulness and Sleep
(0 Değerlendirme) Mayıs 10, 2023
Headspace: Mindful Meditation Headspace: Mindful Meditation Headspace: Mindful Meditation Headspace: Mindful Meditation Headspace: Mindful Meditation Headspace: Mindful Meditation
Sürüm
4.147.0
Güncelle
Mayıs 10, 2023
Geliştirici
Headspace for Meditation, Mindfulness and Sleep
Kategoriler
Spor ve Sağlık
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
23 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (23 MB)

Headspace, meditasyon ve zihinful farkındalık uygulamaları sunan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar, uygulama aracılığıyla farklı meditasyon tekniklerini öğrenebilir ve uygulayabilirler.

Headspace, kullanıcılara farklı konularda meditasyon seansları sunar, örneğin, stresle başa çıkma, uykusuzluğa yardımcı olma, odaklanma ve daha birçok konuda seanslar mevcuttur. Uygulama ayrıca, kullanıcıların meditasyon rutinlerini oluşturmasına yardımcı olacak farklı seçenekler sunar.

Headspace, kullanıcıların zihinlerindeki gürültüyü azaltmalarına ve günlük streslerle başa çıkmalarına yardımcı olacak farklı meditasyon teknikleri sunar. Kullanıcılar, uygulamanın sesli yönlendirmeleri ile farklı meditasyon tekniklerini öğrenebilir ve uygulayabilirler.

Uygulama ayrıca, kullanıcılara uyku meditasyonları sunar. Kullanıcılar, uykuya dalma süreçlerinde kullanabilecekleri farklı sesler, müzikler ve meditasyon seanslarına erişebilirler.

Sonuç olarak, Headspace, meditasyon ve zihinful farkındalık uygulamaları sunan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar, farklı konularda meditasyon seanslarına katılabilir ve uygulamanın sesli yönlendirmeleri ile farklı meditasyon tekniklerini öğrenebilirler. Uygulama ayrıca, kullanıcılara uyku meditasyonları sunar.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.