QR Kodu
IMDb Movies & TV

IMDb Movies & TV

8.8.2.108820400 Geliştirici IMDb
(0 Değerlendirme) Mayıs 10, 2023
IMDb Movies & TV IMDb Movies & TV IMDb Movies & TV IMDb Movies & TV IMDb Movies & TV IMDb Movies & TV
Sürüm
8.8.2.108820400
Güncelle
Mayıs 10, 2023
Geliştirici
IMDb
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
23.7 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (23.7 MB)

IMDb (Internet Movie Database), filmler, televizyon programları, aktörler, yönetmenler ve diğer film endüstrisi çalışanları hakkında bilgi veren bir online veritabanıdır. IMDb, kullanıcılara filmler hakkında bilgi edinme, oyuncular hakkında bilgi edinme, film fragmanlarına ve diğer videolara erişme ve diğer kullanıcıların yorumlarını okuma imkanı sunar.

IMDb, kullanıcılara filmler, televizyon şovları ve diğer video içerikleri hakkında kapsamlı bilgi sağlar. Her bir film veya program sayfası, film hakkındaki genel bilgilerin yanı sıra, oyuncular, yönetmenler, yazarlar, yapımcılar ve diğer film endüstrisi çalışanları hakkında bilgiler içerir. IMDb, ayrıca, filmlerin fragmanlarına ve diğer videolara da erişim sağlar.

IMDb ayrıca, kullanıcıların diğer kullanıcıların yorumlarını okumalarına ve filmleri puanlamalarına olanak tanır. Kullanıcılar, bir film veya televizyon şovu hakkındaki yorumlarını ve puanlarını paylaşabilirler.

IMDb, kullanıcılara film festivalleri, sinema tarihindeki önemli olaylar ve diğer film endüstrisi haberleri hakkında bilgi sağlar. Ayrıca, IMDb Pro adlı bir platform da mevcuttur. Bu platform, film endüstrisi çalışanlarına kapsamlı bir araç seti sağlar ve iş olanaklarını aramalarına yardımcı olur.

Sonuç olarak, IMDb, filmler, televizyon programları, oyuncular, yönetmenler ve diğer film endüstrisi çalışanları hakkında bilgi veren bir online veritabanıdır. IMDb, kullanıcılara filmler hakkında kapsamlı bilgi sağlar, filmlerin fragmanlarına ve diğer videolara erişim sağlar ve kullanıcıların yorumlarını okumasına ve filmleri puanlamasına olanak tanır. IMDb ayrıca, film endüstrisi haberleri ve IMDb Pro gibi ek özellikler de sunar.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.