QR Kodu
Shazam: şarkı bulma programı

Shazam: şarkı bulma programı

13.29.0 Geliştirici Apple Inc.
(0 Değerlendirme) Mayıs 11, 2023
Shazam: şarkı bulma programı Shazam: şarkı bulma programı Shazam: şarkı bulma programı Shazam: şarkı bulma programı Shazam: şarkı bulma programı Shazam: şarkı bulma programı
Sürüm
13.29.0
Güncelle
Mayıs 11, 2023
Geliştirici
Apple Inc.
Kategoriler
Müzik ve Ses
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
30.9 MB
İndirmeler
3
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (30.9 MB)

Shazam, müzik tanıma uygulamasıdır. Shazam, kullanıcının çevresinde çalan müziği tanıyarak, şarkının adını, sanatçısını ve albümünü bulur.

Shazam, kullanıcılara şarkı sözlerini ve müzik videolarını da sunar. Kullanıcılar, Shazam'da tanınan şarkıları kaydedebilir ve çalma listeleri oluşturabilirler. Shazam, kullanıcıların tüm tanınan şarkıları kaydedebilecekleri bir veritabanına sahiptir.

Shazam, sosyal paylaşım özelliklerine de sahiptir. Kullanıcılar, Shazam'da bulunan şarkıları Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında paylaşabilirler.

Shazam, reklamcılık dünyasında da kullanılır. Shazam, televizyon reklamlarını ve film fragmanlarını tanır ve kullanıcılarla bağlantı kurar. Bu sayede, Shazam reklamcıları, tüketici davranışlarını izleyebilir ve reklamlarının etkililiğini ölçebilirler.

Sonuç olarak, Shazam, müzik tanıma uygulamasıdır. Kullanıcılar, Shazam'da çevrelerinde çalan müziği tanıyarak şarkıları ve müzik videolarını bulabilirler. Shazam, sosyal paylaşım özellikleri ve reklamcılık dünyasında da kullanılır.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.