QR Kodu
A Girl Adrift

A Girl Adrift

1.375 Geliştirici DAERISOFT
(0 Değerlendirme) Mayıs 01, 2023
A Girl Adrift A Girl Adrift A Girl Adrift A Girl Adrift A Girl Adrift A Girl Adrift
Sürüm
1.375
Güncelle
Mayıs 01, 2023
Geliştirici
DAERISOFT
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
92.3 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (92.3 MB)

A Girl Adrift, DAERISOFT tarafından geliştirilen bir RPG (Rol Yapma Oyunu) mobil oyunudur. Oyuncular, oyunun kahramanı olan genç bir kızın kontrolünü ele alır ve büyük bir tufan sonrası dünyayı dolaşarak hayatta kalmak için balıkçılık yaparlar.

Oyuncular, A Girl Adrift'te kahramanımızı kontrol ederken, çeşitli bölümleri keşfederler ve balık tutarlar. Balık tutma mekaniği oldukça basittir, oyuncular sadece ekrana dokunarak balıkları yakalamaya çalışırlar. Yakalanan balıklar daha sonra oyun içinde kullanılabilen puanlar kazandırır.

Oyuncular, A Girl Adrift'te seviyeleri geçtikçe ve daha fazla puan kazandıkça, karakterlerini güçlendirmek için kullanabilecekleri yeni özellikler ve eşyaların kilidini açarlar. Oyunun hikayesi, karakterin keşfettiği farklı dünyalar ve bulduğu farklı karakterlerle ilerler. Oyun, ayrıca kahramanımızın maceralarını anlatan çizimli animasyonlar içerir.

A Girl Adrift, Android ve iOS cihazlarında oynanabilir. Oyunun basit balık tutma mekaniği, renkli grafikleri ve çekici hikayesi, mobil oyuncular arasında popüler hale gelmiştir. Oyun, oyunculara basit ve eğlenceli bir oynanış sunar ve keşfetme ve karakter geliştirme öğelerini birleştirir.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.