QR Kodu
Among Us

Among Us

2023.3.28 Geliştirici Innersloth LLC
(0 Değerlendirme) Mayıs 11, 2023
Among Us Among Us Among Us Among Us Among Us Among Us
Sürüm
2023.3.28
Güncelle
Mayıs 11, 2023
Geliştirici
Innersloth LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
510 MB
İndirmeler
6
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (510 MB)

Among Us, InnerSloth LLC tarafından geliştirilen bir çok oyunculu oyunudur. Oyuncular, uzayda bir grup mürettebat üyesi olarak oynarlar ve gemilerindeki arızaları onarmak ve görevleri tamamlamak için birlikte çalışırlar. Ancak, gemideki bir veya birkaç kişi "hain"dir ve mürettebat üyelerini öldürerek görevleri sekteye uğratmaya çalışır.

Among Us, oyun stratejileri, yalan söyleme becerileri ve sosyal dinamikleri içeren bir oyundur. Oyuncular, mürettebat üyelerinin aralarından hainleri çıkarmaya çalışırken, hainler de görevleri bozmayı sürdürmek için çabalayacaklardır. Oyuncular, tartışmalar yoluyla birbirlerinin hareketlerini analiz ederler ve oyundaki diğer oyuncuların kim olduğunu anlamaya çalışırlar.

Among Us, çevrimiçi çok oyunculu oynanabilir. Oyuncular, dünyanın her yerinden gelen diğer oyuncularla oynayabilirler. Ayrıca, oyuncular farklı renklerdeki mürettebat üyelerini özelleştirebilirler.

Sonuç olarak, Among Us, uzayda bir grup mürettebat üyesi olarak oynanan bir çok oyunculu oyunudur. Oyuncular, görevleri tamamlamaya çalışırken hainleri tespit etmek için birbirleriyle tartışırlar. Among Us, çevrimiçi çok oyunculu oynanabilir ve mürettebat üyelerinin özelleştirilmesine izin verir.


Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.