QR Kodu
Audible

Audible

3.50.0 Geliştirici Audible, Inc.
(0 Değerlendirme) Mayıs 10, 2023
Audible Audible Audible Audible Audible Audible
Sürüm
3.50.0
Güncelle
Mayıs 10, 2023
Geliştirici
Audible, Inc.
Kategoriler
E-Kitap
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
50.6 MB
İndirmeler
1
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (50.6 MB)

Audible, Amazon tarafından sunulan bir sesli kitap uygulamasıdır. Kullanıcılar, Audible aracılığıyla dünya genelinde birçok farklı türden sesli kitaplar satın alabilir veya kiralar.

Audible, kullanıcılara 200.000'den fazla sesli kitap seçeneği sunar. Kullanıcılar, farklı türlerdeki kitaplardan seçim yapabilirler, örneğin kurgu, gerilim, bilim kurgu, biyografi, işletme, sağlık, spor ve daha birçok türde kitaplar bulunur.

Audible ayrıca, kullanıcıların favori yazarlarının veya okuyucularının diğer kitaplarını keşfetmelerine olanak tanır. Kullanıcılar, diğer kitapları keşfetmek için öneriler alabilirler ve önceki satın alımlarıyla ilgili öneriler alabilirler.

Kullanıcılar, Audible aracılığıyla satın aldıkları veya kiraladıkları sesli kitapları dinleyebilirler. Audible uygulaması, cihazların uygun olduğu her yerde kullanılabilir. Kullanıcılar, kitapları telefonlarına, tabletlerine veya bilgisayarlarına indirerek veya Audible uygulaması üzerinden çevrimiçi dinleyerek kitapları dinleyebilirler.

Sonuç olarak, Audible, Amazon tarafından sunulan bir sesli kitap uygulamasıdır. Kullanıcılar, dünya genelinde birçok farklı türden sesli kitaplar satın alabilir veya kiralar. Audible, birçok farklı yazarın veya okuyucunun diğer kitaplarını keşfetmeye olanak tanır. Uygulama, uygun cihazlarda kullanılabilir ve kullanıcılar satın aldıkları veya kiraladıkları kitapları dinleyebilirler.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.