QR Kodu
Big Farm: Mobile Harvest

Big Farm: Mobile Harvest

10.39.30422 Geliştirici Goodgame Studios
(0 Değerlendirme) Mayıs 02, 2023
Big Farm: Mobile Harvest Big Farm: Mobile Harvest Big Farm: Mobile Harvest Big Farm: Mobile Harvest Big Farm: Mobile Harvest Big Farm: Mobile Harvest
Sürüm
10.39.30422
Güncelle
Mayıs 02, 2023
Geliştirici
Goodgame Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
113 MB
İndirmeler
1
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (113 MB)

Big Farm: Mobile Harvest, bir çiftlik yönetimi oyunudur ve mobil cihazlarda oynanabilir. Oyuncular, çiftliklerini yöneterek tarım ürünleri yetiştirir, hayvanları besler ve çiftlik ekipmanlarını kullanır. Oyunun bazı özellikleri şunlardır:

  1. Gerçekçi Çiftlik Simülasyonu: Oyuncular, gerçekçi bir çiftlik simülasyonu deneyimi yaşarlar. Tarım ürünleri yetiştirir, hayvanları besler ve çiftlik ekipmanlarını kullanarak tarım işleri yaparlar.

  2. Çok Oyunculu Mod: Oyuncular, diğer oyuncularla sosyal özellikler aracılığıyla etkileşime geçebilirler. Arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir, ticaret yapabilir, kulüplere katılabilir ve diğer oyuncuların çiftliklerini ziyaret edebilirsiniz.

  3. Büyük Açık Dünya: Oyuncular, büyük bir açık dünya içinde çiftliklerini yönetirler. Farklı bölgelere seyahat edebilirler ve yeni tarım ürünleri keşfedebilirler.

  4. Grafikler: Oyun, basit oynanışı ve renkli grafikleri ile dikkat çeker.

  5. Hayvanlar: Oyuncular, çiftliklerinde birçok farklı hayvan türü besleyebilirler. Tavuklar, inekler, domuzlar ve daha birçok hayvan türü, oyuncuların çiftliklerinde yer alır.

Big Farm: Mobile Harvest, gerçekçi bir çiftlik simulasyonu deneyimi sunan detaylı bir oyundur. Hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak indirilebilir ve çiftlik simulasyonu oyunlarına ilgi duyanlar için ideal bir seçenektir.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.