QR Kodu
Black Clover M

Black Clover M

1.02.019 Geliştirici Garena International II
(0 Değerlendirme) Temmuz 07, 2023
Black Clover M Black Clover M Black Clover M Black Clover M Black Clover M Black Clover M
Sürüm
1.02.019
Güncelle
Temmuz 07, 2023
Geliştirici
Garena International II
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
900 MB
İndirmeler
4
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (900 MB)
Black Clover M" (Black Clover Mobile) popüler Black Clover anime serisine dayanan bir mobil RPG oyundur. Oyunculara Black Clover evreninde büyülü bir maceraya katılma fırsatı sunar. İşte oyunun bazı özellikleri:

Orijinal Hikaye: Oyun, Black Clover serisinin orijinal hikaye hatlarını takip eder ve oyuncuları bu fantastik dünyanın içine çeker.

Sıra Tabanlı Oynanış: Oyun, sıra tabanlı bir RPG oynanış sunar. Savaşlarda strateji kullanarak düşmanları yenmeye çalışırken takımınızın yeteneklerini taktiksel olarak kullanmanız gerekmektedir.

Karakter Toplama: Oyunda Black Clover serisinden tanıdık karakterleri toplayabilirsiniz. Her bir karakterin kendine özgü yetenekleri ve özellikleri vardır.

Takım Oluşturma: Kendi Magic Knights birliğinizi kurabilirsiniz. Favori karakterlerinizi bir araya getirerek güçlü bir takım oluşturun ve görevleri tamamlamak için birlikte savaşın.

Zindanlar ve Görevler: Oyunda çeşitli zindanlar ve görevler bulunur. Bu zorlu meydan okumaları tamamlayarak ödüller kazanabilir ve güçlenme yolunda ilerleyebilirsiniz.

PvP Savaşları: Diğer oyunculara meydan okuyarak PvP savaşlarında yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Rekabetçi sıralamalarda yükselmek ve ödüller kazanmak için diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz.

Sosyal Etkileşimler: Oyunda diğer oyuncularla etkileşimde bulunabileceğiniz loncalar kurabilirsiniz. Loncanızla birlikte zorlu etkinliklere katılabilir ve birlikte hedeflere ulaşabilirsiniz.

Black Clover M, Black Clover serisine sadık kalırken oyunculara bu büyülü dünyada kendi maceralarını yaşama imkanı sunar. Karakterlerinizi güçlendirin, görevleri tamamlayın, diğer oyuncularla rekabet edin ve en iyi Magic Knights birliğini oluşturmak için mücadele edin.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.