QR Kodu
Bullet Echo

Bullet Echo

5.4.5 Geliştirici ZeptoLab
(0 Değerlendirme) Mayıs 01, 2023
Bullet Echo Bullet Echo Bullet Echo Bullet Echo Bullet Echo Bullet Echo
Sürüm
5.4.5
Güncelle
Mayıs 01, 2023
Geliştirici
ZeptoLab
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
233 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (233 MB)

Bullet Echo, ZeptoLab tarafından geliştirilen bir mobil aksiyon oyunudur. Oyun, gerçek zamanlı çok oyunculu modda oynanır ve oyuncuların birbirleriyle savaşarak kazanmalarını gerektirir. Oyunun amacı, rakip takımın üyelerini etkisiz hale getirmek ve oyun alanında kontrolü ele geçirmektir.

Bullet Echo, 3'e 3 takım tabanlı bir oyun olup, oyuncular farklı karakterleri kontrol ederek savaşırlar. Her karakterin farklı yetenekleri ve silahları vardır ve oyuncular, doğru stratejileri kullanarak rakiplerini yenmeye çalışırlar. Oyun, tamamen 3D grafiklere sahiptir ve hızlı aksiyon dolu oynanışı ile dikkat çeker.

Oyunda, gerçek zamanlı sesli sohbet özelliği mevcuttur ve oyuncular, takım arkadaşlarıyla etkileşim kurarak daha iyi bir koordinasyon sağlayabilirler. Oyun ayrıca, oyunculara farklı oyun modları sunar, örneğin, "Capture the Flag" ve "Deathmatch" gibi.

Bullet Echo, iOS ve Android gibi mobil cihazlar için mevcuttur ve oyuncular tarafından yüksek puanlar almıştır. Oyun, gerçek zamanlı çok oyunculu modu, karakter özellikleri ve 3D grafikleri ile öne çıkar.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.