QR Kodu
Caillou ile bir gün

Caillou ile bir gün

7.0 Geliştirici TapTapTales
(0 Değerlendirme) Mayıs 01, 2023
Caillou ile bir gün Caillou ile bir gün Caillou ile bir gün Caillou ile bir gün Caillou ile bir gün Caillou ile bir gün
Sürüm
7.0
Güncelle
Mayıs 01, 2023
Geliştirici
TapTapTales
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
76 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (76 MB)

Caillou ile Bir Gün, Hélène Desputeaux tarafından yaratılan bir çizgi dizi ve kitap serisidir. Caillou karakteri, dünya genelinde çocukların sevdiği bir karakter haline gelmiştir. Caillou, bir dizi macera ve öğrenme deneyimi yaşayan, 4 yaşındaki bir çocuk karakteridir.

Caillou ile Bir Gün, Caillou'un günlük yaşamını anlatır. Çizgi dizi ve kitap serisinde, Caillou, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte farklı aktiviteler yapar ve yeni şeyler öğrenir. Öğrenme deneyimleri arasında, sayılar, renkler, harfler, hayvanlar ve doğa yer alır.

Caillou karakteri, özellikle çocukların erken yaşta öğrenme süreçlerine katkıda bulunmak için tasarlanmıştır. Caillou, çocukların günlük hayatta karşılaştıkları farklı sorunlarla başa çıkmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, Caillou karakteri, çocukların hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Caillou ile Bir Gün, çocuklar tarafından sevilen ve dünya genelinde yaygın olarak takip edilen bir çizgi dizi ve kitap serisidir. Caillou karakteri, çocukların erken yaşta öğrenme süreçlerine katkıda bulunmak için tasarlanmıştır ve çocukların günlük hayatta karşılaştıkları sorunlarla başa çıkmalarına yardımcı olur. Ayrıca, Caillou karakteri, çocukların hayal güçlerini geliştirmelerine de yardımcı olur.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.