QR Kodu
Call of Duty Mobile 3. Sezon

Call of Duty Mobile 3. Sezon

1.0.38 Geliştirici Activision Publishing, Inc.
(0 Değerlendirme) Nisan 20, 2023
Call of Duty Mobile 3. Sezon Call of Duty Mobile 3. Sezon Call of Duty Mobile 3. Sezon Call of Duty Mobile 3. Sezon Call of Duty Mobile 3. Sezon Call of Duty Mobile 3. Sezon
Sürüm
1.0.38
Güncelle
Nisan 20, 2023
Geliştirici
Activision Publishing, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Ziyaret

Call of Duty Mobile, Activision tarafından geliştirilen bir mobil oyunudur. Oyun, popüler Call of Duty oyun serisinin bir mobil versiyonudur. Kullanıcılar, farklı modlarda oynayarak diğer oyunculara karşı mücadele edebilirler.

Call of Duty Mobile, birinci şahıs nişancı (FPS) oyunudur. Kullanıcılar, farklı modlarda oynayabilirler, örneğin takım ölüm maçı, nükleer savaş, savaşlık ve daha birçok mod seçeneği vardır. Ayrıca, oyun, farklı haritalar, silahlar ve ekipmanlar sunar.

Oyuncular, oyun içi kazanımlarla karakterlerini geliştirebilirler. Oyun içi para birimiyle silahlar ve diğer ekipmanlar satın alınabilir veya oyun içi etkinliklere katılarak ödüller kazanılabilir.

Call of Duty Mobile, kullanıcılara çoklu oyuncu modunda oynama imkanı da verir. Kullanıcılar, arkadaşlarıyla birlikte veya diğer oyuncularla bir takım oluşturarak birbirleriyle mücadele edebilirler.

Sonuç olarak, Call of Duty Mobile, birinci şahıs nişancı oyunudur ve farklı modlar, haritalar, silahlar ve ekipmanlar sunar. Kullanıcılar, oyun içi kazanımlarla karakterlerini geliştirebilir ve çoklu oyuncu modunda diğer oyunculara karşı mücadele edebilirler.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.