QR Kodu
Clash of Kings

Clash of Kings

8.26.0 Geliştirici Elex Wireless
(0 Değerlendirme) Mayıs 12, 2023
Clash of Kings Clash of Kings Clash of Kings Clash of Kings Clash of Kings Clash of Kings
Sürüm
8.26.0
Güncelle
Mayıs 12, 2023
Geliştirici
Elex Wireless
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
903 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (903 MB)

Clash of Kings, strateji oyunlarına benzer bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Kullanıcılar, bir krallık yöneterek, diğer oyunculara karşı mücadele ederler.

Oyunda, kullanıcılar farklı binalar inşa eder, kaynakları toplar ve ordularını oluşturur. Kullanıcılar, farklı kahramanlar arasından seçim yapabilir ve onları geliştirerek daha güçlü hale getirebilirler.

Clash of Kings, farklı modlar sunar, böylece kullanıcılar farklı stratejiler kullanabilirler. Oyun, dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından oynanmaktadır ve birçok dilde mevcuttur.

Oyun, farklı cihazlarda kullanılabilir ve bir sohbet özelliği de içerir. Kullanıcılar, diğer oyuncularla iletişim kurabilir ve ittifaklar oluşturarak birlikte mücadele edebilirler.

Sonuç olarak, Clash of Kings, strateji oyunlarına benzer bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Kullanıcılar, bir krallık yöneterek, diğer oyunculara karşı mücadele ederler. Oyun, farklı kahramanlar, modlar ve kaynakları toplama gibi özellikler sunar. Clash of Kings, farklı cihazlarda kullanılabilir ve bir sohbet özelliği de içerir.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.