QR Kodu
Clash of Lords: Guild War

Clash of Lords: Guild War

1.0.504 Geliştirici IGG.COM
(0 Değerlendirme) Mayıs 12, 2023
Clash of Lords: Guild War Clash of Lords: Guild War Clash of Lords: Guild War Clash of Lords: Guild War Clash of Lords: Guild War Clash of Lords: Guild War
Sürüm
1.0.504
Güncelle
Mayıs 12, 2023
Geliştirici
IGG.COM
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
729 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (729 MB)

Clash of Lords, bir strateji oyunudur ve oyuncular kendi kalelerini inşa ederek, farklı birimleri ve kahramanları kullanarak diğer oyunculara karşı mücadele ederler. Oyuncular, diğer oyuncularla birlikte çalışarak ittifaklar kurabilirler.

Oyunda, farklı modlar ve zorluklar bulunur. Guild War, oyunun bir modudur ve oyuncuların birlikte çalışarak diğer oyunculara karşı mücadele etmelerini sağlar.

Clash of Lords, farklı cihazlarda kullanılabilir ve bir sohbet özelliği de içerir, böylece oyuncular birbirleriyle iletişim kurabilirler.

Sonuç olarak, Clash of Lords, bir strateji oyunudur ve oyuncular kendi kalelerini inşa ederek, farklı birimleri ve kahramanları kullanarak diğer oyunculara karşı mücadele ederler. Guild War, oyuncuların birlikte çalışarak diğer oyunculara karşı mücadele etmelerini sağlayan bir moddur. Oyun, farklı modlar ve zorluklar sunar ve farklı cihazlarda kullanılabilir.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.