QR Kodu
Dawnlands

Dawnlands

1.0.620 Geliştirici Seasun Games
(0 Değerlendirme) Mayıs 11, 2023
Sürüm
1.0.620
Güncelle
Mayıs 11, 2023
Geliştirici
Seasun Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
151 MB
İndirmeler
12
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (151 MB)

Dawnlands, oyuncuların eski bir diyarı keşfetmek ve canlandırmak için mücadele ettiği bir hayatta kalma ve inşa etme oyunudur. Bu çarpıcı açık dünyada, oyuncuların malzeme toplamak, silahlar yapmak ve sadece hayal edebilecekleri bir dünya inşa etmek için geniş bir alanda serbestçe dolaşma yeteneği vardır. Ancak, karanlıktaki tehditlere karşı dikkatli olunması gerekiyor.

Keşif

Dawnlands, oyuncularına birçok farklı biyom, kutsal emanetler ve bulmacalarla dolu devasa bir dünya sunar. Uykuda olan bu antik diyarın uyanması ve yeni hikayelerin yazılması için oyuncuları bekliyor.

Hayatta Kalma

Her şey bir kez daha yok oldu ancak doğanın zengin kaynakları ülkenin her yerinde bulunabilir. Bu kaynakları kullanmanın yolu, hayatta kalmayı sağlar. Ancak karanlıkta potansiyel tehlikelere karşı dikkatli olmak gerekiyor. Karanlığı bulup onu yenmeden önce onun tarafından yutulmak olasılığı var. Her seferinde baştan başlayın ve hayatta kalma mücadelesine devam edin!

İnşaat ve El Sanatları

100'den fazla farklı zanaat malzemesi ile hayalinizdeki evi inşa edin. Zeminin stilini değiştirebilir ve arazinin topografyasını şekillendirebilirsiniz. Silahlar, kıyafetler ve aletler yapmak için tariflerin kilidini açın. İnşaat ve zanaat yapmak için yaratıcılığınızı serbest bırakın!

Çok Oyunculu

Dawnlands, en fazla 4 oyuncunun tek bir oyun dünyasını paylaşmasına olanak sağlar. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla birlikte araziyi keşfedin. Arkadaşlarınızın ülkelerini ziyaret edin veya arkadaşlarınızın sizin ülkenize gelmesine izin verin. Dawnlands, rastgele dünyaları da önerebilir, böylece yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz! Arkadaşlarınızı toplayın ve birlikte eğlenin! Dawnlands, sizi bu dünyanın savaşçısı olarak seçti. Bu çarpıcı açık dünyada maceranız şimdi başlıyor!

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.