QR Kodu
Fishdom

Fishdom

7.22.0 Geliştirici Playrix
(0 Değerlendirme) Mayıs 08, 2023
Fishdom Fishdom Fishdom Fishdom Fishdom Fishdom
Sürüm
7.22.0
Güncelle
Mayıs 08, 2023
Geliştirici
Playrix
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
136 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (136 MB)

Fishdom, Playrix Games tarafından geliştirilen bir bulmaca ve simülasyon oyunudur. Oyun, balık yetiştirme ve su altı bahçesi oluşturma temalıdır. Oyuncular, farklı renklerdeki üçlüleri eşleştirerek puan kazanırlar ve balıklarının yaşam alanını geliştirirler. Oyun, Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir.

Fishdom, kullanıcılara farklı seviyeler sunar. Oyuncular, farklı renklerdeki üçlüleri eşleştirerek puan kazanırlar ve balık tanklarını geliştirirler. Ayrıca, oyuncular farklı balık türlerini satın alabilir ve tanklarını farklı dekorasyonlarla özelleştirebilirler.

Oyuncular, oyun içi ödüller ve güçlendiriciler kazanarak oyunu daha kolay hale getirebilirler. Ayrıca, oyuncular Facebook hesaplarına bağlanarak arkadaşlarıyla yarışabilirler.

Fishdom, balık yetiştirme ve su altı bahçesi oluşturma temalı bir bulmaca ve simülasyon oyunudur. Oyuncular, farklı renklerdeki üçlüleri eşleştirerek puan kazanırlar ve balık tanklarını geliştirirler. Ayrıca, oyuncular oyun içi ödüller kazanarak oyunu daha kolay hale getirebilir ve Facebook hesaplarına bağlanarak arkadaşlarıyla yarışabilirler.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.