QR Kodu
Fluvsies - A Fluff to Luv

Fluvsies - A Fluff to Luv

1.0.686 Geliştirici TutoTOONS
(0 Değerlendirme) Mayıs 01, 2023
Fluvsies - A Fluff to Luv Fluvsies - A Fluff to Luv Fluvsies - A Fluff to Luv Fluvsies - A Fluff to Luv Fluvsies - A Fluff to Luv Fluvsies - A Fluff to Luv
Sürüm
1.0.686
Güncelle
Mayıs 01, 2023
Geliştirici
TutoTOONS
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
125 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Ziyaret

Fluvsies - A Fluff to Luv, TutoTOONS tarafından geliştirilen bir sanal evcil hayvan oyuncak uygulamasıdır. Uygulama, çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Fluvsies, Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir.

Fluvsies, kullanıcılara sanal evcil hayvanlar yaratma ve büyütme deneyimi sunar. Kullanıcılar, uygulama üzerinde farklı renklerde ve özelliklerde Fluvsies adı verilen yaratıklar yaratabilirler. Kullanıcılar, Fluvsies'lerinin beslenmesi, bakımı ve eğitimiyle ilgilenmelidirler.

Uygulama, çocuklara hayvanlarla ilgili temel bilgileri öğretir ve sorumluluk duygusunu geliştirmelerine yardımcı olur. Fluvsies, kullanıcılara sevimli grafikler ve animasyonlar sunar. Kullanıcılar, Fluvsies'lerini farklı renklerde ve özelliklerde özelleştirebilirler.

Fluvsies, çocuklar için güvenli bir uygulamadır. Uygulama, reklam ve ücretli özellikler içermez. Fluvsies, aynı zamanda ebeveyn kontrolü özellikleri de içerir. Kullanıcılar, ebeveynlerinin onayı olmadan uygulama içindeki herhangi bir özelliği kullanamazlar.

Fluvsies - A Fluff to Luv, çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştiren bir sanal evcil hayvan uygulamasıdır. Kullanıcılar, farklı renklerde ve özelliklerde Fluvsies adı verilen yaratıklar yaratarak, beslenmeleri, bakımları ve eğitimleriyle ilgilenebilirler. Fluvsies, kullanıcılara sevimli grafikler ve animasyonlar sunar ve çocuklar için güvenli bir uygulamadır.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.