QR Kodu
Hay Day

Hay Day

1.57.162 Geliştirici Supercell
(0 Değerlendirme) Mayıs 02, 2023
Hay Day Hay Day Hay Day Hay Day Hay Day Hay Day
Sürüm
1.57.162
Güncelle
Mayıs 02, 2023
Geliştirici
Supercell
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
220 MB
İndirmeler
4
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (220 MB)

Hay Day, Supercell tarafından geliştirilen popüler bir çiftlik simülasyonu mobil oyunudur. Oyuncuların kendi sanal çiftliklerini yönetmelerine, bitkileri ekmelerine, hayvanları beslemelerine ve ürünleri işlemelerine olanak tanır.

Oyuncular, bir karakteri yöneterek oyuna başlarlar. Bu karakter, oyuncunun istediği isim ve görünüme sahip olabilir. Oyun, temel olarak tarım ve hayvancılıkla ilgilidir. Oyuncular, çiftliklerinde farklı türde bitkileri yetiştirerek, hayvanları besleyerek ve ürünleri işleyerek para kazanabilirler. Kazandıkları para ile çiftliklerini büyütebilirler.

Oyunun bir diğer özelliği, sosyal özellikleridir. Oyuncular, Facebook hesaplarıyla oyuna giriş yaparak, arkadaşlarıyla bağlantı kurabilir ve onların çiftliklerine ziyaretlerde bulunabilirler. Bu sayede, arkadaşlarından hediyeler alabilirler ve çiftliklerini daha hızlı büyütebilirler.

Oyuncuların yapabileceği diğer aktiviteler arasında, balık tutma, madencilik, etkinliklere katılma ve diğer oyuncularla ticaret yapma gibi seçenekler de bulunmaktadır. Ayrıca, oyuncular çiftliklerini kendi zevklerine göre dekore edebilirler.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.