QR Kodu
Hello Neighbor

Hello Neighbor

2.3.6 Geliştirici tinyBuild
(0 Değerlendirme) Haziran 13, 2023
Hello Neighbor Hello Neighbor Hello Neighbor Hello Neighbor Hello Neighbor Hello Neighbor
Sürüm
2.3.6
Güncelle
Haziran 13, 2023
Geliştirici
tinyBuild
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
1.14 GB
İndirmeler
52
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (1.14 GB)

Hello Neighbor, Dynamic Pixels tarafından geliştirilen bir korku ve macera oyunudur. Oyuncular, garip davranışlar sergileyen bir komşusunun evine girmeye çalışırken gizli kalma ve keşfetme becerilerini kullanmak zorundadır. Oyun, gerilimli oynanışı ve gizemli hikayesiyle dikkat çekiyor.

Oyuncular, garip davranışlar sergileyen komşunun evini keşfetmek için farklı giriş noktalarını kullanarak evin içindeki gizli odaları ve geçitleri araştırmalıdırlar. Komşu, oyuncuları evin içinde takip etmeye çalışır ve oyuncuların kaçınma ve saklanma becerilerini kullanarak ondan kaçmaları gerekebilir.

Hello Neighbor, zorlu bulmacaları çözmeyi ve gizemli hikayeyi keşfetmeyi gerektirir. Oyuncular, farklı ipuçlarını takip ederek ve gizli geçitleri keşfederek evin sırlarını çözmeye çalışırlar. Oyun, ayrıca farklı eşyaları ve araçları toplama ve kullanma özelliği de sunar.

Oyun, Windows, Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch gibi farklı platformlar için mevcuttur ve oyuncular tarafından yüksek puanlar almıştır. Hello Neighbor, gerilimli oynanışı, zorlu bulmacaları ve gizemli hikayesiyle öne çıkar.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.