QR Kodu
Lord of Castles: Takeover RTS

Lord of Castles: Takeover RTS

0.8.5 Geliştirici Ronix Games
(0 Değerlendirme) Mayıs 12, 2023
Lord of Castles: Takeover RTS Lord of Castles: Takeover RTS Lord of Castles: Takeover RTS Lord of Castles: Takeover RTS Lord of Castles: Takeover RTS Lord of Castles: Takeover RTS
Sürüm
0.8.5
Güncelle
Mayıs 12, 2023
Geliştirici
Ronix Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
257 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (257 MB)

Lord of Castles: Takeover RTS, bir strateji oyunudur ve oyuncuların kendi krallıklarını yönetmelerine olanak tanır. Oyuncular, farklı askeri birimlerin yanı sıra farklı kaynakları toplayarak ve kullanarak kalelerini geliştirirler.

Oyuncular, farklı düşmanlara karşı mücadele ederek kalelerini savunur ve düşmanlarına saldırarak onları ele geçirirler. Oyun, farklı modlar ve zorluklar sunar, böylece kullanıcılar farklı stratejiler kullanabilirler.

Lord of Castles: Takeover RTS, farklı cihazlarda kullanılabilir ve bir sohbet özelliği de içerir, böylece kullanıcılar diğer oyuncularla iletişim kurabilir ve ittifaklar oluşturarak birlikte mücadele edebilirler.

Sonuç olarak, Lord of Castles: Takeover RTS, bir strateji oyunudur ve oyuncuların kendi krallıklarını yönetmelerine olanak tanır. Oyuncular, farklı askeri birimlerin yanı sıra farklı kaynakları toplayarak ve kullanarak kalelerini geliştirirler. Oyun, farklı modlar ve zorluklar sunar ve farklı cihazlarda kullanılabilir.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.