QR Kodu
Magic Stone Knights

Magic Stone Knights

1.1.41 Geliştirici NEOWIZ
(0 Değerlendirme) Mayıs 15, 2023
Magic Stone Knights Magic Stone Knights Magic Stone Knights Magic Stone Knights Magic Stone Knights Magic Stone Knights
Sürüm
1.1.41
Güncelle
Mayıs 15, 2023
Geliştirici
NEOWIZ
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir
Magic Stone Knights, bir bulmaca RPG oyunudur ve bu oyunla fantezi dünyasında bir maceraya atılabilirsiniz. Oyun, 3'lü eşleştirme bulmacalar ve RPG elementlerini bir araya getirir ve eşsiz bir deneyim sunar.

Oyunda, renkli sihirli taşları eşleştirerek ve destansı bulmaca kombinasyonları oluşturarak bir kahraman ekibi toplayabilir ve düşmanları yenebilirsiniz. Oyunda ayrıca heyecan verici Seferler, Birlik Savaşı, Advent, Keşif Gezisi, Lonca Baskını, Sirk Delilik Adası gibi birçok farklı oyun modu bulunmaktadır.

"Magic Stone Knights", çarpıcı grafiklere ve detaylı canavar ve kahraman tasarımlarına sahiptir. Efsanevi kahramanları toplayabilir ve kendi benzersiz Şövalye grubunuzu oluşturabilirsiniz. Her kahramanın kendine özgü becerileri ve yetenekleri vardır, bu da onları savaşta daha etkili kılar.

Oyunda ayrıca arkadaşlarınızın sizinle savaşta yardımcı olabileceği bir Tamamlayıcı Sistem bulunmaktadır. Yoldaşlar, bonus bloklar ve savaş sarf malzemeleri kullanarak savaşlarda avantajlar elde eder.

Ayrıca, lonca baskınlarına katılabilir, inanılmaz canavarlarla savaşabilir ve lonca savaşlarına katılabilirsiniz. Arenada kazanabilir ve bir sonraki seviyeye her çıktığınızda ödül kazanabilirsiniz. Ekipmanınızı geliştirebilir ve daha güçlü hale gelebilirsiniz.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.