QR Kodu
Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive

6.78.1 Geliştirici Microsoft Corporation
(0 Değerlendirme) Mayıs 10, 2023
Microsoft OneDrive Microsoft OneDrive Microsoft OneDrive Microsoft OneDrive Microsoft OneDrive
Sürüm
6.78.1
Güncelle
Mayıs 10, 2023
Geliştirici
Microsoft Corporation
Kategoriler
İş ve Ofis
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
1.1 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (1.1 MB)

Microsoft OneDrive, dosya depolama ve paylaşımı için bir bulut tabanlı hizmettir. Kullanıcılar, fotoğraf, belge, video ve diğer dosyalarını bir yerde depolayabilir ve bu dosyalara herhangi bir cihazdan erişebilirler.

OneDrive, kullanıcılara 5 GB'a kadar ücretsiz depolama alanı sunar. Kullanıcılar, depolama alanını artırmak için ücretli abonelikler de satın alabilirler. OneDrive, ayrıca Office uygulamaları gibi diğer Microsoft ürünleriyle entegre olur ve kullanıcıların belgelerini doğrudan OneDrive hesaplarına kaydetmelerine olanak tanır.

OneDrive, dosyaların paylaşımı için de kullanılabilir. Kullanıcılar, dosyaları başka OneDrive kullanıcılarıyla veya sosyal medya ve e-posta gibi diğer platformlarla paylaşabilirler. OneDrive ayrıca, dosyaları belirli kullanıcılara veya gruplara erişimi sınırlandırarak paylaşmayı da mümkün kılar.

Sonuç olarak, Microsoft OneDrive, dosya depolama ve paylaşımı için kullanılan bir bulut tabanlı hizmettir. Kullanıcılar, dosyalarını bir yerde depolayabilir ve bu dosyalara herhangi bir cihazdan erişebilirler. OneDrive, ayrıca diğer Microsoft ürünleriyle entegre olur ve dosyaların paylaşımı için kullanılabilir.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.