QR Kodu
Pokémon GO

Pokémon GO

0.269.2 Geliştirici Niantic, Inc.
(0 Değerlendirme) Mayıs 11, 2023
Pokémon GO Pokémon GO Pokémon GO Pokémon GO Pokémon GO Pokémon GO
Sürüm
0.269.2
Güncelle
Mayıs 11, 2023
Geliştirici
Niantic, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
128 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (128 MB)

Pokémon GO, Niantic tarafından geliştirilen bir artırılmış gerçeklik mobil oyunudur. Oyuncular, gerçek dünya mekanlarında dolaşarak Pokémon'ları yakalamaya ve eğitmeye çalışırlar.

Pokémon GO, oyuncuların harita üzerinde farklı yerleri keşfetmelerine ve farklı Pokémon'ları yakalamalarına olanak tanır. Oyuncular, Pokémon'ları yakalamak için pokeball'ları kullanırlar ve yakaladıkları Pokémon'lar, oyuncuların koleksiyonuna eklenir.

Oyuncular, Pokémon'ları eğitmek ve geliştirmek için oyunda seviye atlamalıdırlar. Oyuncular, Pokémon'larının savaş yeteneklerini artırmak ve daha güçlü hale getirmek için çeşitli öğeler ve ekipmanlar kullanabilirler.

Pokémon GO, oyuncuların çevrimiçi olarak diğer oyuncularla yarışmalarına olanak tanıyan bir çevrimiçi çok oyunculu oyun modu sunar. Oyuncular, farklı ekipleri seçerek diğer oyuncularla savaşabilirler.

Sonuç olarak, Pokémon GO, artırılmış gerçeklik mobil oyunudur. Oyuncular gerçek dünya mekanlarında dolaşarak Pokémon'ları yakalar ve eğitirler. Oyuncuların seviye atlamaları, Pokémon'ları eğitmeleri ve çevrimiçi olarak diğer oyuncularla yarışmaları gerekmektedir. Oyun dünya çapında popüler bir oyun haline gelmiştir.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.