QR Kodu
Pou

Pou

1.4.111 Geliştirici Zakeh
(0 Değerlendirme) Mayıs 01, 2023
Pou Pou Pou Pou Pou Pou
Sürüm
1.4.111
Güncelle
Mayıs 01, 2023
Geliştirici
Zakeh
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
23.6 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (23.6 MB)

Pou, Zakeh tarafından geliştirilen bir sanal evcil hayvan uygulamasıdır. Kullanıcılar, Pou adlı sanal evcil hayvanlarını besleyebilirler ve onlarla ilgilenebilirler. Pou, Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir.

Kullanıcılar, Pou'larını besleyebilir, yıkayabilir ve giydirebilirler. Pou, kullanıcılara farklı aktiviteler yapma imkanı sunar. Pou'lar, birçok mini oyun içerir ve bu oyunlar, Pou'ların enerjisini ve mutluluğunu artırmak için kullanılabilir.

Pou, ayrıca kullanıcılara Pou'larını özelleştirme imkanı sunar. Kullanıcılar, Pou'larının rengini, saçını ve gözlerini özelleştirebilirler. Pou'lar, ayrıca farklı giysiler ve aksesuarlarla da giydirilebilirler.

Pou, aynı zamanda arkadaşlarla oynama imkanı da sunar. Kullanıcılar, Pou'larını arkadaşlarının Pou'larıyla oynatabilirler. Pou, uygulama içi satın alım seçenekleri de sunar.

Pou, sevimli grafikleri ve eğlenceli oynanışıyla mobil oyuncular arasında popüler hale gelmiştir. Kullanıcılar, Pou'larını besleyerek, onlarla ilgilenerek ve mini oyunlar oynayarak zaman geçirebilirler. Pou, kullanıcılara Pou'larını özelleştirme ve arkadaşlarla oynama imkanı da sunar.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.