QR Kodu
Quora: the knowledge platform

Quora: the knowledge platform

3.2.20 Geliştirici Quora, Inc.
(0 Değerlendirme) Mayıs 10, 2023
Quora: the knowledge platform Quora: the knowledge platform Quora: the knowledge platform Quora: the knowledge platform Quora: the knowledge platform Quora: the knowledge platform
Sürüm
3.2.20
Güncelle
Mayıs 10, 2023
Geliştirici
Quora, Inc.
Kategoriler
Haber
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
9.28 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Ziyaret

Quora, bir soru-cevap platformudur ve internet kullanıcılarının sorularını yanıtlamalarına veya diğer kullanıcıların yanıtlarını okumalarına izin verir. Quora, dünyanın her yerinden gelen milyonlarca insanın fikirlerini, bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmalarına olanak tanır.

Kullanıcılar, çeşitli kategorilerdeki soruları arayabilir veya kendileri de sorular sorabilirler. Diğer kullanıcılar da bu soruları yanıtlayabilir ve görüşlerini paylaşabilirler. Quora, kullanıcıların belirli bir konuda ne kadar bilgi sahibi olduklarını ölçmek ve ayrıca belirli bir konu hakkında en iyi yanıtları bulmak için kullanıcılar arasında oylama sistemleri kullanır.

Quora, birçok alanda bilgi edinmek için mükemmel bir kaynak olabilir. Kullanıcılar, işletme, teknoloji, sağlık, eğitim ve daha birçok konuda sorularını sorabilir ve uzmanlardan veya diğer kullanıcılardan yanıtlar alabilirler. Quora ayrıca, farklı kültürlerden ve dillerden gelen insanların birbirleriyle etkileşim kurmasına da olanak tanır.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.